Soutěž o Speed of Light, novou limitku Specialized

20.7.2021

SPEED OF LIGHT

Nová kolekce Speed of Light od Specialized kombinuje tři elementy – temnotu, světlo a rychlost. Propojené tak, že jeden bez druhého nemohou existovat, daly vzniknout něčemu mimořádnému. Barvy reagující na podmínky jako chameleon, fluorescentní loga, tato kolekce oslní ve dne i v noci. V kolekci je Tarmac SL7, Epic a nejlepší vybavení a doplňky, které tým designérů Specializedu zpracoval tak, abyste zazářili nejen za nejjasnějšího dne, ale i v naprosté tmě. A každý se může pokusit ji vyhrát!

“Zapojte se do loterie o hodnotné ceny z nové kolekce Speed of Light v aplikaci Specialized RIDE. Najděte příběh na instagramovém profilu značky nebo použijte odkaz níže a v aplikaci pokračujte podle návodu. Vítězové budou vyhlášeni v aplikaci, tak sledujte, jestli nespatříte právě vaše jméno.”

Celá kola a doplňky bude možné zakoupit jak u vybraných prodejců, tak prostřednictvím Integrated market place službou Click and collect, což je zcela nový prodejní a obchodní kanál. Zákazník si zboží zakoupí na webových stránkách a nechá si vybraný produkt poslat ke svému nejbližšímu prodejci, kde si ho vyzvedne.

Výjimkou budou rámové sady, které půjdou zakoupit jen prostřednictvím Integrated market place.

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu