Rouvy spolupořádá španělskou La Vuelta Virtual Grand 10

6.12.2021

Světová mobilní aplikace virtuálních tréninků pro cyklisty a běžce pocházející z českého Vimperka ROUVY, která se v srpnu 2021 stala součástí investiční skupiny Pale Fire Capital, spolupořádá další zahraniční závod. Tentokrát jde o vánoční vydání španělského Grand Tour “La Vuelta Virtual 10”. Ta přinese v termínu od 7. do 19. prosince milovníkům cyklistiky po celém světě španělské turné virtuálně přímo domů. Soutěž v zimní 10etapové verzi La Vuelty 2021 nabízí rovněž šanci vyhrát skvělé ceny od sponzorů série ELITE Cycling a Santini. Registrace probíhají zde.

Indoor sezóna je v plném proudu, cyklisté i fanoušci tak mohou otestovat své schopnosti a závodit se stejným nasazením na slavných místech jako profesionálové  z World Tour týmů. Díky připojení k naší ROUVY aplikaci jim rozšířená realita umožní projet dechberoucí místa Španělska doslova z pohodlí domova,” prozradil detaily Petr Samek, CEO ROUVY, která se čerstvě umístila mezi nejrychleji rostoucí technologické firmy v regionu CE v prestižním žebříčku Technology Fast 50 společnosti Deloitte.

Již od 7. 12. může téměř každý den cyklistická komunita různých úrovní porovnat své síly s nejlepšími z nejlepších cyklistických profesionálů na stejných etapových úsecích v sérii virtuálních závodů „La Vuelta Virtual“. Těšit se mohou například na speciální hosty z týmu Burgos BH UCI ProTeam. Pro tuto zimu je k dispozici v aplikaci ROUVY již 33 tras španělské Grand Tour.

Stejně jako většina etap Grand Tour začíná časovkou, začne tak i LV Virtual Grand 10. Úvodní časovka určí prvního lídra celkové klasifikace. Celá virtuální série se pojede na trasách reálné La Vuelty 2021. Finále opět končí časovkou.

Soutěž je otevřena komukoli, vítáni jsou sportovci všech úrovní. Každý den se jede samostatný závod, jehož výsledky se započítávají do celkové klasifikace seriálu. Účastníkům se započítává vždy pět nejlepších výsledků. Ceny jsou lákavé – jde o špičkové vybavení pro cyklistický indoor trénink a nejlepší oblečení od firem ELITE Cycling, Santini a WeLoveCycling. Výherci cen budou vylosováni, šanci vyhrát tak má opravdu každý účastník virtuální série.

Více o jednotlivých etapách a detaily všech tras série naleznete zde.

O Vueltě a Španělsku

La Vuelta je každoroční více etapový cyklistický silniční závod, který se poprvé jel v roce 1935. Spolu s Tour de France a Giro d’Italia  tvoří La Vuelta nejprestižnější třítýdenní Grand Tour v cyklistice.

ROUVY se v srpnu 2021 stalo součástí investorské skupiny Pale Fire Capital. Aspiruje na světovou jedničku v žebříčku indoorových cyklo aplikací a stalo se jasnou volbou pro nejrealističtější indoor trénink. Díky síle rozšířené reality v kombinaci s reálným videem přináší ROUVY světové cyklotrasy přímo do pohodlí domova. Desetitisíce kilometrů tras v rozšířené realitě, včetně skvostů jako Mont Ventoux, Stelvio a Cap de Formentor, pomáhají  sportovním nadšencům udržet kondici, zvyšovat motivaci k tréninku a dávají příležitost jezdit i v týmu s přáteli – v jakékoli době a jakémkoliv počasí.

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu