Malevil Cup stihnete ještě s bonusy

30.8.2021

Uzávěrka startovky na 22. ročník Malevil Cupu se všemi bonusy končí  30. srpna.

Aktuální hlas z pořadatelského týmu:

“Kdo chce mít jisté startovní místo v přední startovní vlně, své jméno na startovním čísle a při registraci si vyzvednout startovní gym-bag od Kilpi s produkty od Enervit, Squirt, Alpa, Vitar, má možnost do 30 srpna. Bonusem pro někoho z Vás může být i ubytování na 2 noci pro dva přímo v Resortu Malevil. Jednoho výherce vylosuje systém Sportsoft ze všech platných a doručených přihlášek. Podmínkou přihláška do téhož data.

Poslední aktualizace map naleznete  ZDE.

Vlivem kůrovcové kalamity není příprava tras ideální, ale věříme, že i tak se Vám nové úseky trasy pro ME v marathonu 2022 budou líbit.

Pokud chcete být přímo v centru dění, využijte poslední možnost k ubytování přímo v Resortu Malevil.  Více na www.malevil.cz

Registrace do závodu na www.malevilcup.cz

Nejvíce aktuálních informací najdete na Facebooku a Instagramu. www.facebook.com/malevilcup  www.instagram.com/malevilcup

Médii zveřejněné informace ohledně situace Covid – 19 a věcí s tím související v případě návratu do ČR z Německa se startujících na marathonu Malevil Cup netýkají. Jsme v pravidelném kontaktu s Krajskou hygienickou stanicí v Liberci a stejnou institucí v německém Görlitz. Oficiální stanovisko zveřejníme po jejím obdržení z KHS Liberec.

Těšíme se na Vás. Malevil Cup letos bude!”

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu