Ján Svorada: Můj spurt – Limitovaná edice 53×11

490 

Kategorie:

Popis

Jubileum legendy

Ján Svorada 50!

28. srpna oslaví kulaté narozeniny co do počtu profesionálních vítězství nejúspěšnější cyklista domácí historie. Narodil se české matce a slovenskému otci, většinu života prožil v Brně a celou profikariéru v Itálii. Příběh Jána Svorady je příběhem o jednom velkém snu. O touze, odhodlání a víře. O nelehkých začátcích kluka z Bratislavy, který byl příliš drobný na to, aby se prosadil na hokejovém ledě a jeho otec, sám bývalý úspěšný cyklista, příliš neoblomný a charakterní, aby přistoupil na protekční praktiky v zákulisí. Je výpovědí o překonávání překážek a vůli, která ho dovedla až na sprinterský Olymp na Champs–Élysées v Paříži. Osobnost sportovní i lidská, cyklista, který se stal světově uznávanou hvězdou, a přitom neztratil soudnost a střízlivý pohled na věci kolem sebe. Cyklista, který byl gentlemanem na kole.

Životní a profesní příběh Jána Svorady je námětem dalšího, již sedmého dílu limitované sběratelské edice 53×11, která vychází na začátku září v omezeném nákladu 500 výtisků.

Exkluzivní publikace

• na 148 stranách

• s dosud nezveřejněnými fotografiemi

• s předmluvou nestora stavitelů kol Ernesta Colnaga, na jehož rámech dosáhl Svorada většiny svých vítězství

• vzpomínky rodičů, bývalých mistrů světa a vítězů Giro d´Italia či Milán-Sanremo, sportovního ředitele Giuseppe Saronniho i někdejšího spolujezdce Maurizia Fondriesta i dalších mužů, kteří výrazně ovlivnili jeho kariéru

• podrobná statistická část

• v knižním formátu (210×260 mm) i kvalitě zpracování (150g křídový papír s matným lakem, 300g obálka)

K dodání od září 2018

Publikace není určena k prodeji v hromadné síti tisku ani v knihkupectvích, je dostupná výhradně na objednávku na www.53×11.cz/eshop a zasílána poštou.

Prodejní cena 490 Kč, plus balné a poštovné 90 Kč.

objednávejte na www.53×11.cz/eshop

Menu