Český ráj otevřel nové prostory plné kol v Kosmonosích

20.6.2021

Vyhlášená outdoorová prodejna Český ráj, která se roky nacházela na starém mladoboleslavském náměstí se jednak vrhla plnou parou do cyklistiky a zároveň otevřela úplně novou provozovnu v bývalých sklenících zahradnictví v Kosmonosích.

Jedním ze dvou spolumajitelů Českého ráje je Jakub Zítka (na obr vlevo), který byl po léta spojen se značkami firmy Ultrasport (dnes Zookee), takže právě na tomto sortimentu stojí i cyklistická nabídka nové prodejny. V Kosmonosích je slušný výběr od Cannondalu, doplněný Rock Machinem, GT, Orbeou, Corratecem. Přilby tu najdete Met nebo POC, oblečení Maloja, Sensor, Craft a další.

Srdce táhne lidi z Českého ráje především ke gravelu, který by měl nejvíc korespondovat s outdoorovým vybavením a vyhovovat stálé outdoorové klientele, ale jsou tu i kola horská a několik elektrokol. Složitá doba byla pro start nového segmentu prodejny a zavedení nových prostor, možná trochu paradoxně – výhodná. Protože v Českém ráji dělají seriózní obchod už přes dvacet let, vědí, že bez předobjednávek to nejde, nebáli se toho a kola si včas objednali v dostatečném množství. V době, kdy kola nejsou, oni je alespoň v nějakém počtu nějaká mají a vstup na trh a zavedení značky mezi cyklistickou veřejností je tak o něco snazší. Dnes už u odběratelů specifikovali objednávku na sezonu 2023 převyšující v nákupu deset milionů korun. S cyklistikou to v Kosmonosích evidentně myslí zcela vážně.

Nové prostory slouží zároveň jako sklad a expediční centrum jednoho z největších outdoorových eshopů u nás www.ceskyraj.com. V sortimentu eshopu je zcela samozřejmě i kompletní cyklistická nabídka.

 

 

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu