5 tipů na drobné a originální cyklistické dárky

4.12.2020

Vybrali jsme pro vás první pětici tipů na více či méně drobné, ale vždy velmi praktické a originální dárky pro nadšeného cyklistu pod Vánoční stromeček.

1)

Praktická elastická ochrana kola při převozu na nosiči nebo při dlouhodobějším skladování.

Speciální obal na kolo bike mBag kolo ochrání proti všem vlivům počasí a stane se elegantním doplňkem na cestách. Už nebude třeba před cestou autem balit sedlo, řídítka a další části kola do igelitových tašek a nefunkčních obalů. Obal na kolo bike mBag je vyráběn v České republice. Obal ochrání vaše kolo a ještě bude vypadat dobře, k výrobě jsou použity nejkvalitnější vodoodpudivé a strečové materiály včetně kvalitních zipů.

www.montone.cz

2)

Dva cappuccino šálky v designu 53×11 ve žluté barvě. Žlutá je barva vítězů!

Italský porcelán, italská cyklistika, italská káva. Čas příjemně strávený u kávy, čas příjemně strávený u časopisu 53×11. Je toho tolik, co cyklisty spojuje. Kvalitní italský porcelán, originální design 53×11 s cyklistou, logem 53×11 a pastorkem s jedenácti zuby na podšálku. Každý z šálků má objem 170 ml.

Cappuccino šálky 53×11 – iVELO

3)

Kniha Klasické monumenty

Kniha s předmluvou rekordmana v počtu vítězných Monumentů (19) Eddyho Merckxe exkluzivně pro 53×11 a s příběhy českých patronů klasik Jánem Svoradou (Sanremo), Pavlem Padrnosem (Flandry), Zdeňkem Štybarem (Roubaix), Romanem Kreuzigerem (Lutych) a Tomášem Konečným (Lombardie)

Pět klasických velikánů, pět jednorázových závodů s více než stoletou historií, pět Monumentů cyklistiky. Pět jednodenních bitev na kole a za každou spousta působivých příběhů jejich hrdinů v dalším, již 10. dílu limitované sběratelské edice 53×11.

Zrod, historie, nejzajímavější ročníky, nejúspěšnější postavy, čeští patroni klasik, ikonická místa, statistiky, dobové fotografie. Pět klasických Monumentů v kostce na 150 stranách exkluzivní publikace, v knižním formátu (210 x 260 mm) i kvalitě zpracování (150g křídový papír, 300g obálka) a v omezeném nákladu.

Vydáno v limitovaném nákladu 500 kusů!

Klasické Monumenty – iVELO

 

4)

Poukaz Kolofix

Poukazy na odborný servis v Kolofixu různých hodnot, obdržíte je v dárkové obálce.

Poukaz lze využít při jakékoliv platbě v Kolofixu a jeho platnost je dva roky od zakoupení.

Kolofix – servis kol v kamenných pobočkách i u vás doma

 

5)

Cyklosada od Topeaku

Obsahuje základní výbavu za skvělou cenu a váží pouhých 332 gramů. Obsahuj cyklo nářadí X-Tool+: 2, 2.5, 3, 4, 5, 6, 8 mm inbusy, T20 a T25 Torx, křížový a plochý šroubovák, pumpu Mini-Dual a držák na pumpu, kompatibilní s auto/galuskovým/Dunlop ventilkem a 2x montpáku

TOPEAK cyklo sada ESSENTIAL ACCESSORRY KIT – zookee.cz

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu