Úvod » Akce » Test fest 2017

Test fest 2017

Pouze dvě soboty, jen dva dubnové dny, kdy si můžete vyzkoušet jakékoliv z několika stovek kol modelového roku 2017 od rozhodujících značek na našem trhu, to je Velo Test fest 2017. Jedinou podmínkou je registrace, úhrada poplatku, vlastní přilba, boty a pedály a chuť celý den jezdit a testovat. Podobná a podobně dostupná možnost je jediná v České Republice.

Přihlášení registrovaných účastníků ve Slaném a v Jedovnici začíná v 9 hodin, půjčování kol je od 10 – 18 hodin.

26“, 27,5“ nebo 29“? Větší, nebo menší velikost? Hliník, nebo karbon? MTB, cross, silnice, nebo elektrokolo? Hardtail, nebo full? Více zdvihu, nebo méně? Shimano, nebo Sram? Dražší, nebo levnější? A letos také dětská kola a stále více a více elektrokol.

Kolik otázek při výběru kola vás ještě napadne? Na všechny dostanete odpověď během pár minut na Velo Test Festu. Stačí, když se na vybraných kolech svezete.

Vystavovatelé, zastoupené značky a modely kol

Průběžně budeme uvádět a doplňovat seznam vystavovatelů a značek kol, které budou zastoupeny. Na facebooku vás budeme seznamovati s konkrétními modely kol, která budou k dispozici na testování.

V případě požadavku firem na rezervační systém Vás seznámíme i s ním.

Test Fest Západ 2017

22. dubna 2017, plochodrážní stadion Slaný GPS 50°13’24.39″N, 14°5’51.92″E Pouze 20 km od severozápadního okraje Prahy, jen 13 minut jízdy autem kolem letiště po R7 se uskuteční české dějství Velo Test Festu 2017. Město Slaný je v poslední době cyklistům nakloněno, konal se tu Tour de Kids i Český pohár v cyklokrosu. Zázemí plochodrážního stadionu poskytuje veškeré potřebné vybavení, zejména dostatečnou a přehlednou plochu. www.speedwayslany.wbs.cz

Registrace na Velo Test Fest Západ 22.4. 2017 byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Test Fest Východ 2017

29. dubna 2017, Autocamp Olšovec Jedovnice 49°20’0.351″N, 16°45’45.248″E V samotném centru Moravského krasu na břehu stejnojmenného rybníka se rozkládá Autocamp Olšovec, tradiční dějiště řady cyklistických akcí, maratonů a triatlonů. Olšovec bude i letos dějištěm testovacího dne Velo Test Fest www.olsovec.cz

Registrace na Velo Test Fest Východ 29.4. 2017 byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Kdo většinou testuje

Většinu návštěvníků Velo Test Festů tradičně tvoří cyklisté využívající možnost vyzkoušet si různá kola, ti, kdo se chystají nějaké nové kolo zakoupit a nemohou se rozhodnout, případně se ve svém rozhodnutí chtějí utvrdit. Přijíždí i hodně těch, kdo chtějí prostě jen strávit příjemnou sobotu, a spousta milovníků kol využívajících možnost svézt se na kole, které by jim normálně nikdy do rukou nepřišlo – někdy je to luxusní silnička, jindy zase karbonový speciál, devětadvacítka nebo full s vyššími zdvihy.

Odpověď na otázku „Proč zkusit více kol v jediný den?“ tak je jednoduchá: nejsnáze lze porovnat jednotlivé modely mezi sebou, na stejné trati, ve stejném prostředí. Pokud tedy přemýšlíte o novém kole či dokonce už jen váháte mezi dvěma třemi konkrétními modely, právě Test Fest může přinést rozuzlení, to nejlepší možné, vycházející z vaší zkušenosti, nikoliv z cizích rad.

Letos s sebou vezměte celou rodinu včetně dětí. Možnost vyzkoušet si kolo, které by jim dokonale padlo velmi ocení i vaše partnerky. Letos také budou v obou lokalitách připraveny dovednostní tratě pro děti a zástupci značek jsou informování, aby s sebou přivezli dětská kola.

Kdo by měl testovat

Stejně tak se ale najde mnoho entuziastů, které prostě zajímá funkčnost kol a komponentů, aniž by zrovna toužili po novém. I těm otevře Test Fest nebývalé pole možností získat exaktní zkušenost a zvýšit své povědomí o funkčnosti jednotlivých kol, systémů odpružení, komponentů, anebo třeba upevnit svou odbornou prestiž. Podobně cennou zkušenost tu mohou získat také prodavači a mechanici z cyklistických obchodů, kteří většinou zůstávají uvězněni ve znalosti dvou tří značek, jež roky prodávají. Znalost konkurence jim dává argumenty v komunikaci se zákazníkem.

Jak se stát účastníkem Test Festu

Stačí se přihlásit prostřednictvím výše uvedeného formuláře, případně ve stánku časopisu Velo na veletrhu For Bikes v Praze Letňanech ve dnech 31. 3. – 2. 4. 2017. Poplatek 350 Kč lze uhradit bankovním převodem (variabilní číslo vám bude přiděleno v přihlašovacím formuláři), nebo poštovní poukázkou typu C (na zadní stranu uveďte heslo Test Fest Západ nebo Test Fest Východ). Pokud budete přihlašovat více osob a hradit poplatek i za ně, nezapomeňte jejich jména napsat do poznámky (web) či na poštovní poukázku do zprávy pro příjemce. Při registraci vždy uveďte, zda se hlásíte na Test Fest Západ, či Test Fest Východ. V ceně je zahrnuto půjčování kol, jejich servis a seřízení, vyznačení okruhů, oběd, fotogalerie na internetu s možností stažení snímků v plném rozlišení.

Registrace 2017

Storno podmínky

Při odhlášení se později než jeden týden před konáním akce náleží přihlášenému navrácení 50 % z již uhrazené částky. Později než tři dny před začátkem akce nenáleží přihlášenému vrácení žádné finanční částky, ta propadá pořadateli v celém rozsah

Podmínky testování

Kola jsou půjčována výhradně registrovaným účastníkům, jejichž počet bude regulován tak, aby odpovídal množství kol v nabídce firem. Pořadatel si vyhrazuje právo s ohledem na tuto skutečnost registraci ukončit. Neváhejte tedy s přihláškou!

Půjčování je plně v režii vystavujících firem. Počítejte s nutností prokázat se při zapůjčení kola dvěma doklady totožnosti a registrací Test Festu, v některých případech může půjčující vyžadovat vaše vyfocení.

Uplynulé ročníky jako inspirace

Více informací o minulých ročnících a bohatou fotogalerii najdete v prezentacích předchozích ročníků.

Velo Test Fest je akce, z níž se stovky účastníků vracejí domů vždy maximálně spokojeni, řada z nich s vytipovaným novým kolem. Přihlaste se a přijeďte si užít zajímavé ježdění letos i vy!

Kontakty pro případ nejasností

testfest@vpress.cz, 604 763 835

Právě v prodeji

CO SE DĚJE NA FACEBOOKU

1 hodinou

Časopis VELO & iVelo.cz

Pepa Dressler hledá lektory! Cítíte se na to? Láká vás to? Neváhejte!

dressler.cz
Chceš se stát členem Dr.Rodinky?
Náš projekt dressler.cz frčí o 106 a tak hledáme nový spolupracovníky, kteří se musí stát nejdřív naším kamarádem a pak možná i lektorem.
Chceš rozdávat radost cyklistům? Máš rád lidi? I ty malý smraďochy s tisícem a jednou otázkou? Umíš jezdit na kole líp než nejlepší kluk z ulice? Umíš doma vysvětlit, jak se jezdí po zadním kole a že budeš o víkendu na Dressler Campu? Víš kde najdeš šlapku? Piješ rum? A přijde Ti vtipnej vtip jak spadne na semaforech cyklista na bok, protože nestačil vyndat nohu z klipsny a řidič z vedle stojícího auta stáhne okýnko a říká: Příště si přivaž i ruce, ty debile! No a víš vůbec, co jsou klipsny? Nemáš problém, že Ti budeme sahat na koleno a dávat pusu na přivítanou? A nezajímá nás, že jsi kluk!
Jestli se nebojíš, tak mi napiš na josef@dresler.cz. Proč Tě potřebujeme? Co bys nás naučil Ty? Co bys nám přinesl za úplatek na pohovor? A co jsi měl z občanský výuky? Věk ani pohlaví nerozhoduje. Rozhoduje přísná rodinná komise. A hlavně Tvoje srdce, kocoure! Pošlete to svým kámarádům, když víte, že by je to zajímalo. A nebo sdílejte. Díky!

ERV Evropská pojišťovna RB Endura Areál Monínec Subaru Sedlčany - ADRIA Karavany Sedlčany Česká spořitelna Liko-S WTB.cz GiroSportDesign CamelBak Katmar Bike Center Five Ten CZ&SK Parktool CZ and SK Interflon Czech ČeMBA - Česká Mountainbiková Asociace, o. s. Časopis VELO & iVelo.cz
... VíceMéně

dressler.cz

 

Comment on Facebook

sympatickej inzerát, žádný obligátní "pošlete svý sývý" 🙂 (y)

Na placáka. Ještě že se nakonec nikomu nic zásadního nestalo. Jen si tak říkáme, jak se to jezdci mohlo podařit...jezdecká chyba, špatné značení, nebo snad Blindowntown? ... VíceMéně

Blindowntown

 

Comment on Facebook

Dobre on

Whaaaat?😱

Load more