Úvod » Akce » Kalendář závodů » Moje místa akcí

Moje místa akcí

Právě v prodeji

CO SE DĚJE NA FACEBOOKU

Dnes byla v Paříži slavnostně představena trasa 105. ročníku Tour de France, jenž v 99% povede ryze na Francouzském území, do Španělska se peleton podívá jen na skok na patnácti kilometrech v Pyrenejích. Na závodníky čeká osm rovinatých, pět horských s třemi dojezdy na kopcích La Rosière, Alpe d’Huez, Saint-Lary-Soulan col de Portet a šest kopcovitých etap doplněných o týmovou a individuální časovku.
Jako největší taháky musíme zmínit devátou etapu s 21,7 km patnácti sektorů pavé až do cíle v Roubaix. Horské dojezdy v jedenácté a dvanácté etapě na alpské velikány La Rosière a Alpe d’Huez. Sedmnáctou relativně krátkou 65 km pyrenejskou etapu s dojezdem na Col de Portet, v které má však závěrečné stoupání délku 38 km. A závěrečné možné rozuzlení souboje o žlutý trikot v dvacáté etapě na 31 km individuální časovky.
... VíceMéně

Dnes byla v Paříži slavnostně představena trasa 105. ročníku Tour de France, jenž v 99% povede ryze na Francouzském území, do Španělska se peleton podívá jen na skok na  patnácti kilometrech v Pyrenejích. Na závodníky čeká osm rovinatých, pět horských s třemi dojezdy na kopcích La Rosière, Alpe d’Huez, Saint-Lary-Soulan col de Portet a šest kopcovitých etap doplněných o týmovou a individuální časovku.  
Jako největší taháky musíme zmínit devátou etapu s 21,7 km patnácti sektorů pavé až do cíle v Roubaix. Horské dojezdy v jedenácté a dvanácté etapě na alpské velikány La Rosière a Alpe d’Huez. Sedmnáctou relativně krátkou 65 km pyrenejskou etapu s dojezdem na  Col de Portet, v které má však závěrečné stoupání délku 38 km. A závěrečné možné rozuzlení souboje o žlutý trikot v dvacáté etapě na 31 km individuální časovky.

6 hodinami

Časopis VELO & iVelo.cz

"Tý krávo, to je kolo!" "To asi BÚde test ve Velu."
Aneb Giant Anthem Pro 29" vyráží k dlouhodobému testu.

Ráno jsme nafotili jízdní fotky pro Velo 11 u rybníka ve Pticích a pak Anthem mazal na první dvě hodiny seznamovací jízdy s nastavováním posedu, tlumiče atp. Vrchol testu bude až na konci června 2018, tedy to taková "pohádka" jako dneska nebude a dostane pořádně za uši.
... VíceMéně

Zpátky do minulosti. Léon Vallotton a Alfons Lauwers při závodě Circuit Français Peugeot (Tour de France des Indépendants) roku 1911. Opravdoví hrdinové z již dávno zašlých časů. ... VíceMéně

Zpátky do minulosti. Léon Vallotton a Alfons Lauwers při závodě Circuit Français Peugeot (Tour de France des Indépendants) roku 1911. Opravdoví hrdinové z již dávno zašlých časů.

 

Comment on Facebook

Jo to byla ještě cyklistika jakou bych si představoval i dnes.

Kdyby tihle davni jezdci jezdili tedka TDF tak by si museli pripadat jako na rekreacni vyjizdce, kdysi to musel byt total hardkor na tech kolech co meli a jeste s tim co museli vozit a zadne doprovodne auta skoro.

Jj! Žádný vysílačky a hezky sám za sebe!! To bych ten peloton chtěl dneska vidět!! 😂

Cyklistika tě prostě musí bavit😘

No ti vypadaj 😁😁😁

Ten vlevo je Bureš/Babiš ...

Jo to byla rizí cyklistika 🚵 Je zbytečné něco více říkat.

Ja vypadam podobne nekdy aj ted 🙂

Bez vysílaček a pomoci. Opravdová cyklistika.

Veľký rešpekt. . .

Eda Šešulka a Tom Kozelsky ještě bez vousů.)

+ View more comments

Load more