Úvod » Eshop » Archiv časopisů » VELO » VELO: 9/2017

VELO: 9/2017

89 

Koupit elektronickou verzi
Kategorie: V prodeji od: 17.08.2017 Úvodník: TO JSOU MOJE-NEMOJE TRAILY!

Popis

MTB TRILOGY Náročná domácí prověrka bikových dovedností, fyzičky i odvahy. Podívali jsme se na ni dvěma pohledy, absolvovali jsme XC i enduro variantu.

 

 

BC BIKE RACE Kanadská legenda mezi MTB etapovými podniky. Rozbije vás, a přesto si vás podmaní. Letos bylo na startu šest Čechoslováků – a právě oni o závodě vypovídají v reportáži vystavěné na osobních příbězích.

 

 

ULTRAMISTRÁK Glocknerman aneb jak to vypadá, když si to ultracyklisté rozdají na svém mistrovství světa na trati dlouhé 1000 kilometrů.

 

ŠEST OSOBNOSTÍ NA TÉMA TOUR DE FRANCE V naší pravidelné rubrice je to samý teréňák. Jak tito jezdci vnímají nejlepší silniční závod planety? Odpovídají Jan Škarnitzl, Barbora Průdková, Radomír Šimůnek, Jiří Fikejz, Jana Bártová a fotograf Michal Červený.

 

VYSOČINA PODVANÁCTÉ… … a přesto stále nabízející nové a skvělé traily. Tentokrát jsme se sem vypravili za loveckým zámečkem Karlštejn s rubrikou Zapomenuté příběhy baroka.

 

BIKERŮM Z BRNA, TĚM JE HEJ! Protože okolí Brna je prošpikováno skvělými stezkami a terény. Protože okolí Brna bikově žije. Proto jsme rádi, že nás sem pozvali čtenáři a trochu nás provedli.

 

SALZKAMMERGUT TROPHY OSLAVUJE Dvacet let nejlepšího evropského maratonu, který je bikerům českým i slovenským velmi blízký nejen lokalitou, jsme oslavili také – reportáží z nejdelší trasy i z té allmountainové a rozhovorem s hlavním pořadatelem. Rakušan Martin Huber má mimo jiné hodně rád české maratony.

 

 

TESTY, TESTY, TESTY…

♦ STEVENS JURA – zdvihově kolo od XC přes maraton po trail, vlastnosti jej ale určují jasněji

 

♦ HARDTAILY PRO TRAILY – pevný rám, 120mm vidlice, to jsou pojítka biků Kona Honzo CR Trail DL a Saracen Mantra Trail. Jejich prostřednictvím jsme se podívali na dva cenové póly jedné kategorie.

 

♦ ZAPLETENÁ KOLA SHIMANO XT WH-M 8020 2018 – velmi čerstvá novinka prošla naším testem naprosto sebevědomě, a to se nejedná o cenu z kategorie „vysavač účtu”

 

♦ JEDENÁCTKOVÁ KAZETA E13 S PASTORKY 9-44 ZUBŮ

♦ rubrika Minitest: brýle Adidas Sport Eyewear Zonyk Aero Pro, brzdové kotouče Max1 Evo, plášť do mokra Maxxis Forekaster, oválný převodník Fireeye Oval, dlouhoprsté rukavice R2 Cube, opravný bezdušový set Dynaplug Air kit, dostupný GPS Computer VDO M7 GPS

 

 

DLOUHODOBÉ TESTY

♦ GHOST FR AMR 6 – trochu jinak pojaté ukončení dlouhodobého vztahu s freeridovým speciálem

♦ KONA HEI HEI – hledání nedostatků odpružené XC rakety skončilo neúspěchem

 

NOVINKY ROKU 2018 Podívali jsme se na několik z nich nejen ve stručném přehledu – přidali jsme i praktické zkušenosti s novou kolekcí progresivní polské značky Kross. Ten trailový ocelák, ten byl!

 

 

NÁVRAT DO NORMÁLU Po určité nahodilosti prázdnin vrací září tréninku řád. Respektive vrací mu ho Velo trenér. Je to přísný trenér!

 

ZKUSÍTE CYKLOKROS? Nebude přehnané říci, že amatérská základna této disciplíny sílí. Z různých důvodů. Pokud jí také holdujete a chcete si zkusit závody, poradíme vám s přípravou.

 

ZADEK VZAD! „Profesor” jízdy na kole Kamil Tatarkovič hovoří v dalším dílu výukového seriálu jasně. Bez toho to při jízdě z kopce nejde.

 

EWS – FRANCIE, A ZASE MOKRO! Další dějství světové série endura ve francouzském Millau navázalo na předchozí závody, bylo bláto a kluzko. Velo reportér na trati nechyběl.

 

PRVNÍ DOMÁCÍ TITULY V ENDURU Sušice hostila premiérové oficiální mistrovství ČR v mladé disciplíně. Neobešlo se to bez neobvyklé termínové kolize se závodem České enduro série na Zadově, k níž se vyjadřují oba pořadatelé.

Jak si zajistit předplatné

Nejsnadnější způsob – web

V našem e-shopu vyberte požadované tituly, vyplňte základní osobní údaje a odešlete objednávku. Obratem Vám budou vygenerovány údaje pro bezhotovostní platbu, kterou provedete Vám obvyklým způsobem.

Přejít na výběr předplatných

Na Slovensku

Sjednání předplatného na Slovensko je možné pouze přes agenturu Mediaprint-Kapa Pressegrosso, a. s. (sjednání přes web ani poštovní složenkou nebude akceptováno). Kontaktujte prosím:

Mediaprint-Kapa Pressegrosso, a. s. oddelenie inej formy predaja
P. O. Box 183
Vajnorská 137 830 00 Bratislava 3
tel.: 00421 244 458 821, 16

bezplatná linka: 0800 188 826
f­ax/zázn.: 00421 244 45 88 19
e-mail: predplatne@abom­pkapa.sk
www.mediakapa.sk (predplatiteĺské a mailingové služby – ponúka titulov)

V případě nejasností – telefonicky

Zavolejte do redakce Lenku Blechovou na tel. 604 763 835 nebo mailujte na predplatne@vpress.cz

Právě v prodeji

CO SE DĚJE NA FACEBOOKU

1 hodinou

Časopis VELO & iVelo.cz

Takhle se Dustin Hoffman přesouval mezi placem a svým karavanem při natáčení filmu Maratonec z roku 1976. ... VíceMéně

Takhle se Dustin Hoffman přesouval mezi placem a svým karavanem při natáčení filmu Maratonec z roku 1976.

 

Comment on Facebook

Já se takto přesouvám dodnes 😁

Splašený kolo 🤣 ... VíceMéně

Zobrazit na Facebooku

 

Comment on Facebook

zakladni myslenka celeho sjezdu nebyla vyslysena: kolo si cestu najde samo, jen ho nechej jet

Presne, kdyby kolo nechal jet a neznasilnoval ho, tak by to sjel na pohodu ☺

Spis nesika 😀

To myslím není kolem

Kope svině. 😂

Všechno špatně 😂

Z tebe sjezdař nikdy nebude!!!😉

Naražené koule a poničené ego😂

Humus

Au

+ View more comments

6 hodinami

Časopis VELO & iVelo.cz

Šestý díl limitované sběratelské edice knih z "dílny" časopisu 53×11 prostoupí duha, symbol patřící odnepaměti k výsadám cyklistických šampionů planety. Exkluzivní čtení pro cyklisty na zimní večery! ... VíceMéně

Load more