Úvod » Eshop » Archiv časopisů » VELO » VELO: 1/2017

VELO: 1/2017

89 

Kategorie: V prodeji od: 23.12.2016 Úvodník: V KOPCÍCH PRO PSYCHIATRA

Popis

VELO OTEVÍRÁ TÍMTO VYDÁNÍM 20. ROČNÍK. DĚKUJEME VÁM ZA PŘÍZEŇ – BEZ VÁS BY TO NEŠLO! A přejeme vám klidné svátky a příjemnou jízdu rokem 2017.

 

VELKÝ TEST ZIMNÍCH TRETER A RUKAVIC Není-li pro vás cyklistika pouze sezonním sportem, ale celoročním, potřebujete odpovídající výbavu. Brzký letošní nástup zimy nám umožnil dostatečně prověřit pět párů zimních treter a tucet párů zateplených rukavic. Rozdíly mezi jednotlivými produkty byly velké. Testovali jsme Tretry: Crono MTB Artica CW1, Northwave Extreme Gore-Tex, Shimano MW5, Specialized Defroster Trail a Vittoria Frost MTB – plus ohlédnutí za loňskými testy modelů Lake MXZ303 a XLC CB-M07 Rukavice: Author Windster X5, BBB Coldshield, Craft Siberian, Endura Deluge III, Etape Lake WS, Fox Racing Forge CW, Gore Universal WS Mid, Grip Grab Windster, Northwave Power 2 Gel, Specialized Element 2.0, POC Avip Softshell a Vaude Tura II

 

 

VELO DLOUHODOBÝ TEST KOL 2017 DRUHÁ VÁRKA SE PŘEDSTAVUJE Tentokrát přinášíme první testy Giantu Trance 2 LTD, Cannondalu Scalpel-Si Carbon 3 a Kony Hei Hei DL.

 
 

 

POVOLÁNÍ: MECHANIK Další položka v seriálu o cyklistických zaměstnáních odškrtnuta. Jak vypadá a co obnáší práce cyklistického mechanika, přiblíží Dan Boubín.

 

MENTÁLNÍ TRENÉR HVĚZD Radim Valigura nejprve trénoval tělo, své i svých svěřenců. Poté se ale zaměřil především na hlavu. Jeho rukama prošla i taková jména, jako je Martina Hingisová, aktuálně spolupracuje mimo jiné i s cyklisty – s Petrem Vakočem a Barborou Průdkovou.

 

SKOKY PRO DLOUHÉ LETY Příběh stavitelů nevšední vítkovické tratě pro obří skoky. BONUS: Reportáž z ojedinělé domácí akce Loose session 2016.

 

 

NA STEZCE – KOUZLO JIŽNÍCH BRD Na další ze seriálu okruhů domácími luhy a háji jsme vyrazili se čtenářkou Vendulou. Jižní Brdy nás dostaly, předložily skvělý mix přírody, výhledů, kamenů i kořenů. Skvělý biking!

 

 

BIKOVÁNÍ V LIBANONU ANEB NEBEZPEČÍ, KTERÉ NEBYLO Reakce lidí, kterým se Kamil Tatarkovič svěřil s tím, že se chystá do Libanonu na cestu po páteřních bikových trailech, byla stejná. Zbláznil ses? Realita této blízkovýchodní země však nakonec byla docela jiná.

 

 

AŤ ŽIJÍ ADAPTÉRY! Malí pomocníci velkého významu – bez nich bychom mnohdy byli odsouzeni ke zbytečnému nákupu nových věcí.

 

TESTY, TESTY, TESTY…

♦ HAIBIKE SEET FREERIDE 8.0 sto osmdesát milimetrů odvahy

♦ ISAAC BARYON 29 ostrý bike s puncem výjimečnosti

♦ CYKLOKROSOVÝ DUEL: Giant TCX Advanced Pro 2 a Trek Crockett 7 Disc. Karbon i hliník, kotoučová hydraulika, Sram Rival i Force – a podobná cena.

 

♦ AUTHOR REVOLT 29 HT raketa z domácích luhů a hájů

♦ rubrika Minitest: sedlo Specialized Myth Comp, trenažér Nexelo FE, svítilna Fenix UC30

 

 

TRÉNINK: LEDEN JAKO NEJKOMPLIKOVANĚJŠÍ MĚSÍC Velo trenér vás jím provede, nenechá tápat, ale současně vás přestane šetřit! Sezona klepe na dveře.

 

SKUTEČNĚ POTŘEBUJEME WATTMETRY? I mezi hobby jezdci se najde mnoho těch, kteří po takovémto zefektivnění tréninku pokukují nebo ho už přímo využívají? Opravdu je to ale takové terno? BONUS: Téma jsme doplnili typologickým přehledem možností.

 

 

PĚT DIRT-MOMENTŮ ROKU 2016 Vybírali je nejpovolanější – špičkoví jezdci Jakub Vencl a Tomáš Zejda.

 

POSEZONNÍ UVOLNĚNÍ Šestice osobností na téma životospráva po skončení sezony. Je to zajímavé, ale zásadní hříchy nečekejte.

 

ROK KARLY ŠTĚPÁNOVÉ Tentokrát o tom, jak se ani o Vánocích neodpočívá.

Jak si zajistit předplatné

Nejsnadnější způsob – web

V našem e-shopu vyberte požadované tituly, vyplňte základní osobní údaje a odešlete objednávku. Obratem Vám budou vygenerovány údaje pro bezhotovostní platbu, kterou provedete Vám obvyklým způsobem.

Přejít na výběr předplatných

Na Slovensku

Sjednání předplatného na Slovensko je možné pouze přes agenturu Mediaprint-Kapa Pressegrosso, a. s. (sjednání přes web ani poštovní složenkou nebude akceptováno). Kontaktujte prosím:

Mediaprint-Kapa Pressegrosso, a. s. oddelenie inej formy predaja
P. O. Box 183
Vajnorská 137 830 00 Bratislava 3
tel.: 00421 244 458 821, 16

bezplatná linka: 0800 188 826
f­ax/zázn.: 00421 244 45 88 19
e-mail: predplatne@abom­pkapa.sk
www.mediakapa.sk (predplatiteĺské a mailingové služby – ponúka titulov)

V případě nejasností – telefonicky

Zavolejte do redakce Lenku Blechovou na tel. 604 763 835 nebo mailujte na predplatne@vpress.cz

Právě v prodeji

CO SE DĚJE NA FACEBOOKU

Byl dnes někdo provětrat zimáka? Pochlubte se. ... VíceMéně

Byl dnes někdo provětrat zimáka? Pochlubte se.

 

Comment on Facebook

Jo, byla, jen mu od jisté doby říkám bláťák 🙂

Normálně pojezdit

Dneska na silničce

Jj trochu jsem se projel 😉👍...

Já teda srabácky na trenažéru 🙂 v teple a suchu

Jel jsem normálně do práce a pak i zpátky...

normálně ještě letňáka 😀

jak jinak - bylo nutné trochu zchladit tu bláznivou cyklistickou palici 😜

Taky na letňáka ;).

Matěj Chalupný

+ View more comments

Kdo že si to chtěl dát schůdky na cyklokrosce při závodě ve Švýcarském zámečku? Claudio Caluori si je užil asi mnohem víc, než sám čekal. ... VíceMéně

Zobrazit na Facebooku

 

Comment on Facebook

Mít v bidonu mléko, tak v cíli má máslo 😃

I takhle se dá jezdit na lávkách.
📸 Instagram.com/nathanmtb94
... VíceMéně

Zobrazit na Facebooku
Load more