Úvod » Eshop » Archiv časopisů » VELO » VELO: 11/2016

VELO: 11/2016

89 

Kategorie: V prodeji od: 31.10.2016 Úvodník: Elektrizace Vela?

Popis

TIPY REDAKCE

CHCI ZÁBAVNĚJŠÍ KOLO! Modernizace staršího biku aneb několika jednoduchými kroky k lepší, ale hlavně zábavnější jízdě.

 

 

NOVÝ TRÉNINKOVÝ SERIÁL! TRÉNUJEME NA TŘI VRCHOLY SEZONY 2017 Nový tréninkový seriál postihuje radami pro tři různé kategorie bikových sportovců (nejryzejší hobík, ambiciózní amatér a pravověrný závodník) vlastně všechny amatérské cyklisty. Vyladí vaši formu na tři vybrané vrcholy příští sezony – návodnými tabulkami i doprovodnou řečí.

 

 

HERMIDOVO ADIÓS Populární XC závodník José Antonio Hermida se sice loučí se svou disciplínou, ale nemíří do cyklistického důchodu – čekají ho maratony. V našem původním rozsáhlém rozhovoru jsme se ale věnovali i mnoha jiným věcem.

 

DVA JEZDCI, DVĚ ZDRAVÉ OČI, TISÍC MIL Příběh slepeckého tandemu na náročné domácí výzvě Honzy Kopky jménem Craft 1000 miles adventure.

 

DANNY HART, THE BEST! Jeho první titul světového šampiona si jistě vybavíte – doslova po letu blátivou tratí zvítězil obřím rozdílem. Nyní titul získal znovu. Na suchu. Je označován za nejlepšího technika současnosti, jemuž dosud chyběla síla a trochu i fyzička. Po změně tréninkového režimu je nutné zdůraznit slovo dosud… BONUS: Mistr světa pohledem Michala Marošiho

 

MOJE CYKLISTICKÁ GARÁŽ Šest osobností tentokrát na téma svého strojového parku. Kolik kol doma mají a na kterém jezdí nejraději Radomír Šimůnek, Jan Škarnitzl, Tomáš Slavík, Jiří Fikejz, Barbora Průdková a fotograf Michal Červený?

 

CYKLISTICKÝ ROK STŘEDOEVROPANA Měsíc za měsícem připomínají svými typickými cyklistickými znaky pestrou houpačku s lepšími i horšími okamžiky.

 

 

NA VRCHOL NEBESY, ZPĚT NA KOLE Helibiking nebo helidrop je trochu svérázný způsob bikování, navrch i hodně lokální, ale o to možná zajímavější.

 

PO STOPÁCH DÁVNÝCH UHLÍŘŮ Netradiční reportáž z tradičního Japonska – taková je reportáž psaná především na trailech, které vedou po stezkách a cestách dávných uhlířů. Japonsko ctí své tradice, proto tyto cesty nejsou nijak výrazně upraveny pro cyklisty, ono ale ani nebylo třeba. Tuto práci zvládly dřívější uhlířské povozy, které vytvarovaly mimo jiné úžasné klopené zatáčky.

 

 

BC BIKE RACE – DUCH MTB JEŽDĚNÍ JE ZPĚT! Závod vedoucí kanadskou přírodou a úchvatnými stezkami jste mohli blíže poznat díky účasti našeho redaktora před dvěma lety. Nyní se k němu vracíme speciálním dílem seriálu Putování s fotografy s Robem Trnkou, který letos doprovázel svého kamaráda Briana Lopese.

 

 

TESTY, TESTY, TESTY…

♦ INTENSE RECLUSE NM FOUNDATION žhavá allmountainová novinka putovala z výrobní linky přímo do našeho testu

 

♦ GIANT ANTHEM 2 příběh dvouleté práce, proměny osvědčeného XC modelu, prolínání typových šuplíků a plnění snů

 

♦ KONA HEI HEI DL návod, jak lehce smazat hranice mezi dvěma (i více) kategoriemi MTB

 

♦ SPOLEČNÝ JMENOVATEL: GRAVEL Lapierre Crosshill 300 vs. Superior X-Road Team Issue a dvě velmi odlišná pojetí stejného zadání

 

♦ PLÁŠTĚ Vittoria Morsa vs. Continental Trail King – poctivé nástroje protichůdných vlastností pro řezání trailů

♦ MTB PEDÁLY Look S-Track a Time Atac – když se chcete vydat jinou systémovou cestou než SPD

 

VYHRAJTE KOLO ZA 55 000 Kč Předposlední díl letošního dějství soutěže je zde. Ve hře jsou tentokrát i tretry Catlike a návleky BBB.

 

NA CO ZLATO, KDYŽ MÁME KOLA! Stezky Posázaví vedou přes mnoho brodů i okolo zlatorudných dolů – provedl nás jimi náš čtenář. A my se znovu nestačili divit, jaké možnosti ježdění tento kraj nabízí.

 

 

OPTIMÁLNÍ PŘEVOD JE ZÁKLAD Tvrdí to a vysvětluje Pepa Dressler v devátém dílu svého desatera správné techniky jízdy.

 

ENDURO WORLD SERIES 2016 Ohlédnutí nejen za posledními dvěma podniky, ale za celou letošní sérií.

 

 

Jak si zajistit předplatné

Nejsnadnější způsob – web

V našem e-shopu vyberte požadované tituly, vyplňte základní osobní údaje a odešlete objednávku. Obratem Vám budou vygenerovány údaje pro bezhotovostní platbu, kterou provedete Vám obvyklým způsobem.

Přejít na výběr předplatných

Na Slovensku

Sjednání předplatného na Slovensko je možné pouze přes agenturu Mediaprint-Kapa Pressegrosso, a. s. (sjednání přes web ani poštovní složenkou nebude akceptováno). Kontaktujte prosím:

Mediaprint-Kapa Pressegrosso, a. s. oddelenie inej formy predaja
P. O. Box 183
Vajnorská 137 830 00 Bratislava 3
tel.: 00421 244 458 821, 16

bezplatná linka: 0800 188 826
f­ax/zázn.: 00421 244 45 88 19
e-mail: predplatne@abom­pkapa.sk
www.mediakapa.sk (predplatiteĺské a mailingové služby – ponúka titulov)

V případě nejasností – telefonicky

Zavolejte do redakce Lenku Blechovou na tel. 604 763 835 nebo mailujte na predplatne@vpress.cz

Právě v prodeji

CO SE DĚJE NA FACEBOOKU

Vše co potřebujeme na kolo se nám vejde do kufříku 😉 ... VíceMéně

Vše co potřebujeme na kolo se nám vejde do kufříku ;)

Cyklokrosař Michael Boroš vybojoval v předposledním závodu Světového poháru v Nommay sedmé místo a dosáhl nejlepšího výsledku v kariéře. Pro šesté vítězství v sezoně si dojel nizozemský suverén Mathieu van der Poel a poprvé v kariéře ovládl v předstihu celý seriál.
Junior Tomáš Kopecký skončil třetí a má blízko k celkovému vítězství. Kateřina Nash dojela mezi ženami jedenáctá.
... VíceMéně

Cyklokrosař Michael Boroš vybojoval v předposledním závodu Světového poháru v Nommay sedmé místo a dosáhl nejlepšího výsledku v kariéře. Pro šesté vítězství v sezoně si dojel nizozemský suverén Mathieu van der Poel a poprvé v kariéře ovládl v předstihu celý seriál.
Junior Tomáš Kopecký skončil třetí a má blízko k celkovému vítězství. Kateřina Nash dojela mezi ženami jedenáctá.

8 hodinami

Časopis VELO & iVelo.cz

To jsou věci...😮😮😮

RIDE bmx
Did Tate Roskelley really just.....
... VíceMéně

RIDE bmx

 

Comment on Facebook

Zkoušel to tisíckrát a jednou to prostě vyšlo.😀

Tom Svízela

Load more