Úvod » Eshop » Archiv časopisů » VELO » VELO: 10/2016

VELO: 10/2016

89 

Koupit elektronickou verzi
Kategorie: V prodeji od: 30.09.2016 Úvodník: JÁ UŽ TĚ NEMÁM RÁD?!

Popis

PŘIPRAVTE ZDI, V ŘÍJNOVÉM VELU NAJDETE VLOŽENÝ OBOUSTRANNÝ PLAKÁT A2! A samozřejmě opět spoustu zajímavého čtení.

 

TIP REDAKCE

JAROSLAV KULHAVÝ A JEHO BIKOVĚ-ŽIVOTNÍ LEKCE
Velký rozhovor s naším úspěšným olympionikem se vrací na samotné začátky Kulhavého fantastické kariéry a končí u zatím poslední olympiády – on už však vyhlíží tu tokijskou za další čtyři roky.

 

 

 

OH RIO DE JANEIRO OBJEKTIVEM FOTOGRAFA
Michal Červený se na vrcholné závodní MTB scéně pohybuje už dlouho. Zajímal nás jeho pohled na olympiádu, na odlišnosti i do zákulisí.

 

SAGAN: ZÁZRAK SE NEKONAL
Poctivě se připravoval, nakonec jej zradily defekty, a tak se už nedozvíme, kam až Peter Sagan mohl při svém bikovém návratu v olympijském XC klání dosáhnout.
BONUS: Postřeh slovenského novináře k fenoménu Sagan

 

ROZHOVOR: PRVNÍ TRENÉR PETERA SAGANA
„Věřil jsem, že skončí do desítky, medaile byla nereálná. Ale ten start, to byl šok!" S Peterem Zánickým jsme se ohlédli nejen za olympiádou.

 

HRAJTE S NÁMI O KOLO ZA 55 000 Kč!
Předposlední dějství soutěže je tu.

 

TECHNIKA
TRENDY I TRENDÍKY 2017

Pravidelný čtenář ví, že říjnové vydání Vela je vždy průvodcem technickými trendy pro příští sezonu. Opět jsme je doplnili o rozhovory s lidmi z oboru:
♦ KARBON NA LIMITU MOŽNOSTÍ
♦ ROZŠIŘOVÁNÍ RÁFKŮ: CO NA TO PLÁŠTĚ?
♦ MĚŘIČE VÝKONU STÁLE V KURZU
♦ HMOTNOST ELEKTROKOL JEN TAK NEKLESNE
♦ NOVÉ STANDARDY JAKO VÝZVA PRO VÝROBCE
♦ NÁVRATY K 29"
♦ BEZDUŠOVÁ SOUČASNOST MTB
♦ NOVÁ KATEGORIE KOMPONENTŮ: E-BIKE SPECIFIC
♦ ROZŠIŘOVÁNÍ KOLEKCÍ O NOVÉ PRODUKTY

 

EUROBIKE OSLAVIL 25 LET
Kam dospěl a kudy půjde dál nejvýznamnější světový veletrh? Jeho budoucnost podle zákulisní šeptandy není jen růžová, my jsme se ale ohlédli i za minulostí – a přidali 25 zajímavých produktů letošního ročníku.
BONUS: 20 let Authoru na světovém veletrhu

 

 

TESTY, TESTY, TESTY…

♦ CANYON NERVE AL 9.9 LTD – neuvěřitelný univerzál pro ostré XC i trail

♦ TREK REMEDY 9 RSL – model 2017; inovovaný, ne však zcela jiný svižník pro těžší terén. „Perfektně vyladěná geometrie, úchop, odpružení i komponentový mix!"

♦ SPECIALIZED ENDURO COMP 29 – model 2017; „Nejvíc největší enduro! To kolo zvládne snad vše, jeho limity odhalí jen opravdu talentovaní jedinci a zkušení závodníci."

♦ rubrika Minitest – integrovaný blatník a brašnička Tacx MTB, hrudní pás Gpulse HRM-BLE-300 pro komunikaci (mimo jiné) s mobilními aplikacemi

 
 

DIVOČINOU BALKÁNU…
… na divoko. Naložit felicii vším potřebným a vzhůru za dobrodružstvím! Uniknout z přeplněných vyhlášených lokalit. Černá Hora, Kosovo, Bosna a Hercegovina, Makedonie a Albánie – úžasné traily v nedotčené přírodě.

 

 

BIKER VERZE 20.16
XC závody ještě docela nedávno trvaly tři hodiny, nyní polovinu času. Vzrostla ale technická náročnost – a tyto proměny disciplíny měly jasný vliv na tělesnou konstituci i tréninkové metody současných XC šampionů.

 

ŠEST OSOBNOSTÍ, JEDNO TÉMA
Trénink s ohledem na rostoucí technickou náročnost tratí. Odpovídají Tomáš Slavík, Jiří Fikejz, Jan Škarnitzl, Radomír Šimůnek, Barbora Průdková a fotograf Michal Červený.

 

PRAVIDLA KAZÍ TRATĚ
Odpovědi na otázky, jak se staví současné závodní XC okruhy a kam až poroste jejich technická obtížnost.
BONUS: Portrét Simona Burneyho, technického komisaře UCI.

 

ROZHOVOR: LUKÁŠ VLACH
Klidně by se po indiánsku mohl jmenovat „Ten, který má především na svědomí opěvovanou XC trať v Novém Městě na Moravě."

 

BAREVNÍ JAK PODZIM SÁM
Vytipovali jsme pro vás devět setů oblečení nejen do chladnějších dnů.

Jak si zajistit předplatné

Nejsnadnější způsob – web

V našem e-shopu vyberte požadované tituly, vyplňte základní osobní údaje a odešlete objednávku. Obratem Vám budou vygenerovány údaje pro bezhotovostní platbu, kterou provedete Vám obvyklým způsobem.

Přejít na výběr předplatných

Na Slovensku

Sjednání předplatného na Slovensko je možné pouze přes agenturu Mediaprint-Kapa Pressegrosso, a. s. (sjednání přes web ani poštovní složenkou nebude akceptováno). Kontaktujte prosím:

Mediaprint-Kapa Pressegrosso, a. s. oddelenie inej formy predaja
P. O. Box 183
Vajnorská 137 830 00 Bratislava 3
tel.: 00421 244 458 821, 16

bezplatná linka: 0800 188 826
f­ax/zázn.: 00421 244 45 88 19
e-mail: predplatne@abom­pkapa.sk
www.mediakapa.sk (predplatiteĺské a mailingové služby – ponúka titulov)

V případě nejasností – telefonicky

Zavolejte do redakce Lenku Blechovou na tel. 604 763 835 nebo mailujte na predplatne@vpress.cz

Právě v prodeji

CO SE DĚJE NA FACEBOOKU

1 hodinou

Časopis VELO & iVelo.cz

Pepa Dressler hledá lektory! Cítíte se na to? Láká vás to? Neváhejte!

dressler.cz
Chceš se stát členem Dr.Rodinky?
Náš projekt dressler.cz frčí o 106 a tak hledáme nový spolupracovníky, kteří se musí stát nejdřív naším kamarádem a pak možná i lektorem.
Chceš rozdávat radost cyklistům? Máš rád lidi? I ty malý smraďochy s tisícem a jednou otázkou? Umíš jezdit na kole líp než nejlepší kluk z ulice? Umíš doma vysvětlit, jak se jezdí po zadním kole a že budeš o víkendu na Dressler Campu? Víš kde najdeš šlapku? Piješ rum? A přijde Ti vtipnej vtip jak spadne na semaforech cyklista na bok, protože nestačil vyndat nohu z klipsny a řidič z vedle stojícího auta stáhne okýnko a říká: Příště si přivaž i ruce, ty debile! No a víš vůbec, co jsou klipsny? Nemáš problém, že Ti budeme sahat na koleno a dávat pusu na přivítanou? A nezajímá nás, že jsi kluk!
Jestli se nebojíš, tak mi napiš na josef@dresler.cz. Proč Tě potřebujeme? Co bys nás naučil Ty? Co bys nám přinesl za úplatek na pohovor? A co jsi měl z občanský výuky? Věk ani pohlaví nerozhoduje. Rozhoduje přísná rodinná komise. A hlavně Tvoje srdce, kocoure! Pošlete to svým kámarádům, když víte, že by je to zajímalo. A nebo sdílejte. Díky!

ERV Evropská pojišťovna RB Endura Areál Monínec Subaru Sedlčany - ADRIA Karavany Sedlčany Česká spořitelna Liko-S WTB.cz GiroSportDesign CamelBak Katmar Bike Center Five Ten CZ&SK Parktool CZ and SK Interflon Czech ČeMBA - Česká Mountainbiková Asociace, o. s. Časopis VELO & iVelo.cz
... VíceMéně

dressler.cz

 

Comment on Facebook

sympatickej inzerát, žádný obligátní "pošlete svý sývý" 🙂 (y)

Na placáka. Ještě že se nakonec nikomu nic zásadního nestalo. Jen si tak říkáme, jak se to jezdci mohlo podařit...jezdecká chyba, špatné značení, nebo snad Blindowntown? ... VíceMéně

Blindowntown

 

Comment on Facebook

Dobre on

Whaaaat?😱

Load more