Úvod » Eshop » Archiv časopisů » VELO » VELO: 7/1998

VELO: 7/1998

89 

Koupit elektronickou verzi
Kategorie: V prodeji od: 30.11.-0001 Ukázka z časopisu: Zaostřeno na zrak

Popis

Úvodník

Přečíst, zamyslet se, vystřihnout, poslat. Není toho právě málo, co museli udělat čtenáři, kteří se zúčastnili naší soutěže Design léta a zároveň odpověděli na anketní otázky. Při výběru dresů se sešly natolik různorodé přístupy, že pro nás samotné byl každý hlas zajímavý, zvláště, pokud jsme porovnávali odpovědi s věkem a vybraným designem. Přesto nás celkové výsledky překvapily. Vítězný “psí” Primal Wear vedl od počátku, ale za patami mu neustále chrastil kostlivec od Pearl Izumi a zdálo se, že extravagance oslaví jasné vítězství. Ale jak přibývalo hlasů čtenářů středního věku (a žen), posunoval se dopředu italský klasik Castelli s designem, na který by si na počátku jen málokdo vsadil. A hle, kostlivec nakonec ostrouhal, přesto obsadil třetí místo. Další pořadí vyhlašovat nebudeme, ale můžeme prozradit, že žádný z dresů vyloženě nepropadl. Stejně tak nepropadlo ani Velo. I když výsledky nepřeceňujeme (přece jen se nedá očekávat, že si časopis stále kupují chronicky nespokojení čtenáři; stejně tak učinit vše výše popsané chce alespoň základní míru identifikace s naší revue), potěšily nás. Potěšila nás i kritika a další náměty – to byl ostatně jeden z cílů ankety.

Do redakce došlo do data uzávěrky přes 580 platných hlasovacích lístků. Z nich jsme zcela bez kontroly státního notáře vylosovali následující čtenáře-cyklisty a cyklistky, kteří dostanou dres:

Louis Garneau – Sylvie Škultétyová (23 let), Strážnice
Cannondale – Kamil Soták (28), Valtice
Pearl Izumi – Jakub Černoch (26), Přerov
Primal Wear – Martin Müller (15), Praha 4
Campitello – Miroslav Volák (48), Praha 9
Castelli – Miloslav Novotný (46), Brno
Gore Bike Wear – Lenka Strnadová (18), Praha 3

Z anketních lístků jsme ještě vybrali nejmladšího a nejstaršího účastníka, kterými jsou Matěj Vodička (8 let) z Prahy 8 a Ladislav Soukup (65) z Prahy 4. Oba dostanou od redakce malý dárek.

Všem účastníkům děkujeme a těšíme se na setkání nad dalšími čísly.

Vaše redakce

REPORTÁŽ
Etapák ve stanech – Tour VTT na vlastní kůži

TÉMA
Kola, proud a auta – otevřou elektrokola vstup do velobyznysu automobilkám?

NOVINKY
RockShox – olej vyplavuje elastomery

Lehčí, pevnější a s vyšším zdvihem – nové trendy tří amerických výrobců

Shimano s devíti – pohled na japonského giganta zevnitř

Spox, Shockster, Louisa a další – výjimečné komponenty v praktickém testu

FITNESS
Na čem a jak trénují sjezdaři – světoví sjezdaři přistiženi ve Špindlerově Mlýně při tréninku

Brýle nebo čočky? – sport s brýlemi i bez nich

TECHNIKA
Pružina, olej, vzduch, elastomer v grafech a číslech – jendobrýlové vidlice testovány v laboratoři

Hliník na silnici – test sedmi silničních speciálů

Jak si kdo ustele, tak si sedne – detailní průřez nabídkou sedel v tuzemských prodejnách

SPORT
Galské kleště sevřely Špindlerův Mlýn – francouzská nespokojenost i medaile na sjezdovém ME

Skvělý výkon Pantaniho na TdF zastíněn aférami – nejrychlejší závod v historii vyhrál vrchař, vítězem je však francouzské policie, lži a pokrytectví

NA CESTÁCH
Brdy bez vojáků, ale s cykloturisty – zapomenutým krajem kousek za Prahou

Jak si zajistit předplatné

Nejsnadnější způsob – web

V našem e-shopu vyberte požadované tituly, vyplňte základní osobní údaje a odešlete objednávku. Obratem Vám budou vygenerovány údaje pro bezhotovostní platbu, kterou provedete Vám obvyklým způsobem.

Přejít na výběr předplatných

Na Slovensku

Sjednání předplatného na Slovensko je možné pouze přes agenturu Mediaprint-Kapa Pressegrosso, a. s. (sjednání přes web ani poštovní složenkou nebude akceptováno). Kontaktujte prosím:

Mediaprint-Kapa Pressegrosso, a. s. oddelenie inej formy predaja
P. O. Box 183
Vajnorská 137 830 00 Bratislava 3
tel.: 00421 244 458 821, 16

bezplatná linka: 0800 188 826
f­ax/zázn.: 00421 244 45 88 19
e-mail: predplatne@abom­pkapa.sk
www.mediakapa.sk (predplatiteĺské a mailingové služby – ponúka titulov)

V případě nejasností – telefonicky

Zavolejte do redakce Lenku Blechovou na tel. 604 763 835 nebo mailujte na predplatne@vpress.cz

Právě v prodeji

CO SE DĚJE NA FACEBOOKU

Mathieu van der Poel by se uplatnil i jako sjezdař. ... VíceMéně

Mathieu van der Poel DH

 

Comment on Facebook

to je borec 😀 styl užovka

hezkej drift 😀

Tomáš Cypra,tady to máš v reálu

Dnes byla v Paříži slavnostně představena trasa 105. ročníku Tour de France, jenž v 99% povede ryze na Francouzském území, do Španělska se peleton podívá jen na skok na patnácti kilometrech v Pyrenejích. Na závodníky čeká osm rovinatých, pět horských s třemi dojezdy na kopcích La Rosière, Alpe d’Huez, Saint-Lary-Soulan col de Portet a šest kopcovitých etap doplněných o týmovou a individuální časovku.
Jako největší taháky musíme zmínit devátou etapu s 21,7 km patnácti sektorů pavé až do cíle v Roubaix. Horské dojezdy v jedenácté a dvanácté etapě na alpské velikány La Rosière a Alpe d’Huez. Sedmnáctou relativně krátkou 65 km pyrenejskou etapu s dojezdem na Col de Portet, v které má však závěrečné stoupání délku 38 km. A závěrečné možné rozuzlení souboje o žlutý trikot v dvacáté etapě na 31 km individuální časovky.
... VíceMéně

Dnes byla v Paříži slavnostně představena trasa 105. ročníku Tour de France, jenž v 99% povede ryze na Francouzském území, do Španělska se peleton podívá jen na skok na  patnácti kilometrech v Pyrenejích. Na závodníky čeká osm rovinatých, pět horských s třemi dojezdy na kopcích La Rosière, Alpe d’Huez, Saint-Lary-Soulan col de Portet a šest kopcovitých etap doplněných o týmovou a individuální časovku.  
Jako největší taháky musíme zmínit devátou etapu s 21,7 km patnácti sektorů pavé až do cíle v Roubaix. Horské dojezdy v jedenácté a dvanácté etapě na alpské velikány La Rosière a Alpe d’Huez. Sedmnáctou relativně krátkou 65 km pyrenejskou etapu s dojezdem na  Col de Portet, v které má však závěrečné stoupání délku 38 km. A závěrečné možné rozuzlení souboje o žlutý trikot v dvacáté etapě na 31 km individuální časovky.

9 hodinami

Časopis VELO & iVelo.cz

"Tý krávo, to je kolo!" "To asi BÚde test ve Velu."
Aneb Giant Anthem Pro 29" vyráží k dlouhodobému testu.

Ráno jsme nafotili jízdní fotky pro Velo 11 u rybníka ve Pticích a pak Anthem mazal na první dvě hodiny seznamovací jízdy s nastavováním posedu, tlumiče atp. Vrchol testu bude až na konci června 2018, tedy to taková "pohádka" jako dneska nebude a dostane pořádně za uši.
... VíceMéně

 

Comment on Facebook

Co vzít do dlouhodobého testu Scott Spark? Obecně na Scoťáka moc nemyslíte poslední dobou..

Load more