Úvod » Eshop » Archiv časopisů » VELO » Velo 11/2017

Velo 11/2017

89 

Koupit elektronickou verzi
Kategorie: Štítků: , , , , , , V prodeji od: 26.10.2017 Úvodník: Za nebeskou navigací

Popis

KARBON ZDALEKA NENÍ NA LIMITU!

To jen cyklistické technologie jsou překonané. Ze stejného důvodu je „cyklistický karbon“ dražší, než by mohl být. Ve velmi otevřeném rozhovoru s odborníkem na kompozity se mimo jiné dozvíte i to, co nám karbon ještě může nabídnout.

 

GRAVEL BIKE: JEN PŘEVLEČENÁ CYKLOKROSKA?

Pátrání v geometriích, porovnávání blízkých škatulek (silničky, cyklokrosky a gravel biky) a další aspekty mladé disciplíny, respektive kategorie. Fenomén gravel bike pod technickým drobnohledem.

BONUS: Ladíme posed pro gravel bike!

 

 

PŘEDPLATNÉ ČASOPISU VELO PRO ROK 2018

Snažíme se pro vás odvádět co nejlepší práci. Doufáme, že úspěšně, proto se těšíme na setkávání s vámi nad stránkami Vela i v příštím roce. Předplatné je výhodnější, nechybí ani dárek – tentokrát jsme mysleli na zabezpečení vašeho kola. Děkujeme vám za přízeň!

 

MASIVNÍ UNIKÁT

Neobvyklý český čtyřetapový MTB závod Masiv, který využil vlak, aby každá z jeho etap mohla startovat na jiném, bikově zajímavém místě, má za sebou premiéru. Úspěšnou?

 

 

MARTIN BÍNA ZPĚT V TERÉNU

Rozhovor s naším špičkovým cyklokrosařem, který se už potřetí ve své kariéře vrací zpět po delších zdravotních problémech. Tentokrát však mezi profesionály míří jako amatér.

 

OSLAVY KONCE SEZONY

Anebo po posledním závodě přichází spíš smutek? Odpoví šest osobností domácí cyklistiky – Jan Škarnitzl, Jiří Fikejz, Radomír Šimůnek, Barbora Průdková, Jana Bártová a fotograf Michal Červený.

 

POVRCH TVRDÍ MUZIKU

Je to právě on, kdo rozhoduje, jaká bude naše vyjížďka. Povrch. Umí přinést zábavu i starost, umí být čitelný i zrádný, sebevědomí povznášející i zašlapávající do země, spojující i oddělující. O tom všem vypovídá naše podzimní téma.

 

PAVEL BOUDNÝ, VLÁDCE DOMÁCÍCH TRATÍ

Rozhovor s Pavlem Boudným nejen o mistrovských titulech, ale i o motivaci a ambicích, o tom, proč zanevřel na snahu prosadit se ve světě a raději pravidelně vyhrává domácí závody, anebo proč nezačal bubnovat u Vlasty Redla.

 

MAGICKÉ KRUŠNÉ HORY

Návštěva „Mordoru“ jako rozlučka se seriálem Zapomenuté příběhy baroka – naším cílem byla tentokrát, v osmém dílu, Čertova kaple, ale cestou k ní jsme toho našli a zažili mnohem více.

 

ENDUROMÂNIA

Příběh o tom, jak Rumunsko postupně ztrácí na divokosti (investice do turistické infrastruktury), ale pořád se tu skvěle bikuje i bez uměle budovaných center.

 

TESTY, TESTY, TESTY…

♦ MARIN WOLF RIDGE PRO (model 2018)

do značné míry revoluční systém odpružení se předvedl výtečně, Marinu navíc vrátil jeho osobitou tvář, na niž jsme u této značky byli léta zvyklí

 

♦ KONA PROCESS 153 CR DL (model 2018)

další generace, další inovace a citelný posun vpřed

 

♦ CANYON EXCEED CF SL 7.9 PRO RACE

loučení s ambiciózním hardtailem v rámci Velo dlouhodobého testu kol 2017; obstál nejen on, ale i sada Sram Eagle s převody 1×12

 

♦ trailové přilby Bell 4Forty a Endura MT500

 

♦ univerzální mazivo Nanoprotech Bicycle

 

 

DLOUHODOBÉ TESTY 2018 – JEDEME OD NULY!

 

♦ SPECIALIZED DIVERGE EXPERT

lákavý gravel bike, ostrá mašina pro univerzální ježdění

 

♦ GIANT ANTHEM ADVANCED PRO 29 1

odpružená raketa nejen pro závodní tratě, ale zejména pro ně

 

NA SKOKU NIC NENÍ

Seriál Škola jízdy a Kamil Tatarkovič to v dalším dílu dosvědčí, respektive budou se o to snažit, a to názorným porovnáním bunny hopu na rovině a na skoku.

 

ENDURO METÁLY ROZDÁNY

Světová enduro série EWS 2017 popsala v italském Finale Ligure poslední list a přinesla rozřešení zápletky, kdo se stane vítězem, kdo uspěje a kdo propadne. Češi si nevedli vůbec špatně.

 

TRÉNINK – ROČNÍ KRUH UZAVŘEN

Pro ty, kdo s námi celoročně trénovali, přinášíme nejen krátké shrnutí, ale také návod na to, jak na naše rady nejlépe navázat v příští sezoně.

 

ZKOUŠÍME CYKLOKROS

Sezona se rozběhla, jak svou formu co nejefektivněji udržovat?

Jak si zajistit předplatné

Nejsnadnější způsob – web

V našem e-shopu vyberte požadované tituly, vyplňte základní osobní údaje a odešlete objednávku. Obratem Vám budou vygenerovány údaje pro bezhotovostní platbu, kterou provedete Vám obvyklým způsobem.

Přejít na výběr předplatných

Na Slovensku

Sjednání předplatného na Slovensko je možné pouze přes agenturu Mediaprint-Kapa Pressegrosso, a. s. (sjednání přes web ani poštovní složenkou nebude akceptováno). Kontaktujte prosím:

Mediaprint-Kapa Pressegrosso, a. s. oddelenie inej formy predaja
P. O. Box 183
Vajnorská 137 830 00 Bratislava 3
tel.: 00421 244 458 821, 16

bezplatná linka: 0800 188 826
f­ax/zázn.: 00421 244 45 88 19
e-mail: predplatne@abom­pkapa.sk
www.mediakapa.sk (predplatiteĺské a mailingové služby – ponúka titulov)

V případě nejasností – telefonicky

Zavolejte do redakce Lenku Blechovou na tel. 604 763 835 nebo mailujte na predplatne@vpress.cz

Právě v prodeji

CO SE DĚJE NA FACEBOOKU

To byly doby, když tenhle ďáblík roztáčel kola slávy. ... VíceMéně

To byly doby, když tenhle ďáblík roztáčel kola slávy.

 

Comment on Facebook

Nějak mi hlava nebere, že konzument drog a jezdec, který byl chycen s pozitivním dopingovym testem je oslavován a jeho výhry mu zůstaly, jinému bylo 7 vítězství uzmuto?

Marco Pantani byl italský profesionální cyklista, přezdívaný Il pirata. Nejslavnějším rokem jeho života byl rok 1998, kdy vyhrál dva nejprestižnější závody světa Tour de France a Giro d'Italia, což se zatím v jednom roce povedlo pouze sedmi cyklistům 🚴 Requiescat in pace

Každý si ujíždí na něčem jiném. Respekt k jeho kadenci a jízdě v kopcích. Na stěně v pokojíčku má své místo jisté.

Doporučuji. Výborná kniha. Vzestupy i pády v jednom i s důvody .

Byl to frajer

Jóó koks, to je ňamka 😉

Kojak v harapeskach 😂😂

Jo, jo. Byla za ním oblaka z bílého prášku. Čest jeho památce.

Legenda!

+ View more comments

Sram Dub Technology aneb sjednocení středových složení Sramu na nový standard 28,99 mm místo současných 24 a 30 mm. To vše ve prospěch jezdce, životnosti a tuhosti systému. Chcete vědět více? Chystáme pro vás článek už ve Velu 3/2018!
(stay tuned for more happy days 😉 )The bicycle industry is almost entirely comprised of enthusiasts and dreamers, but the crew at the San Luis Obispo development facility takes it to a level o...
... VíceMéně

Video image

 

Comment on Facebook

Load more