Úvod » Eshop » Knihy, publikace » Na toulkách s kreslířem

Na toulkách s kreslířem

150 

Na adresu skalního autora časopisu Cykloturistika, kreslíře, řezbáře, cestovatele, cyklisty je těžké říci něco nového. Je to člověk, který neuvěřitelně miluje život a umí si jej dokonale užívat. Je jedno strhne-li vás do svých smyšlených příběhů, do světa animovaných postav, mezi hradní zdi, na výlet na kole nebo do hospody, všude se s ním cítíte skvěle a bavíte se.

Kategorie:

Popis

Když se s Ivanem Křemečkem vydáte „na toulky“ nemůžete zůstat ušetřeni ničeho z jeho světa a zároveň můžete očekávat úplně cokoliv. Zatáhne vás mezi pobořené hradby jeho milovaných hradů a z jejich stěn na vás promluví skutečná historie, staletími cizelované legendy i původní humorné fabulace. Ztotožníte se s postavami pod jejichž velkými nosy se zpravidla skrývá pobavený úsměv. Ivan Křemeček má sbaleno jen kolo a spacák, a k tomu malířské nádobíčko, jezdí na kole po České republice, jezdí a maluje. Maluje a píše. Dívá se kolem sebe, poodkrývá některá tajemství, zažívá dobrodružství a plnými doušky si užívá.

Jak si zajistit předplatné

Nejsnadnější způsob – web

V našem e-shopu vyberte požadované tituly, vyplňte základní osobní údaje a odešlete objednávku. Obratem Vám budou vygenerovány údaje pro bezhotovostní platbu, kterou provedete Vám obvyklým způsobem.

Přejít na výběr předplatných

Na Slovensku

Sjednání předplatného na Slovensko je možné pouze přes agenturu Mediaprint-Kapa Pressegrosso, a. s. (sjednání přes web ani poštovní složenkou nebude akceptováno). Kontaktujte prosím:

Mediaprint-Kapa Pressegrosso, a. s. oddelenie inej formy predaja
P. O. Box 183
Vajnorská 137 830 00 Bratislava 3
tel.: 00421 244 458 821, 16

bezplatná linka: 0800 188 826
f­ax/zázn.: 00421 244 45 88 19
e-mail: predplatne@abom­pkapa.sk
www.mediakapa.sk (predplatiteĺské a mailingové služby – ponúka titulov)

V případě nejasností – telefonicky

Zavolejte do redakce Lenku Blechovou na tel. 604 763 835 nebo mailujte na predplatne@vpress.cz

Právě v prodeji

CO SE DĚJE NA FACEBOOKU

Tandem ... VíceMéně

Tandem

 

Comment on Facebook

Tomu říkám PECKÁÁÁ!!! 👍

Petr Cerny To si koupime, sedim vzadu 😂

A ne že mi ujedeš jako minule. ... VíceMéně

A ne že mi ujedeš jako minule.
Load more