Úvod » Eshop » Knihy, publikace » DVD Heřman – Cesta za snem

DVD Heřman – Cesta za snem

190 

Heřman Volf – oddaný manžel, skvělý táta a báječný kamarád. A zejména všestranný sportovec se svými sny a plány. V lednu 2006 se mu změnil život. Po tragickém pádu na lyžích byl upoután na invalidní vozík. Diagnóza: přerušená mícha. Díky rodině a přátelům našel sílu bojovat se svým handicapem a za devět měsíců se vrátil do běžného života. Ale jeho dávný sen jet na kole z Prahy do Paříže se rozplynul…Silná touha a vůle však dělají skoro zázraky…

Kategorie:

Popis

Pravidelné rehabilitace a individuální domácí cvičení posadily Heřmana zpět na lyže – vlastně na lyži a také do speciálně upraveného kola. Získal zaměstnání. V myšlenkách se vrátil i ke svému dávnému snu, který se díky jeho přátelům stal opět uskutečnitelný. Přesně týden poté, co Vítězný oblouk na pařížském Náměstí Charlese de Gaulla uvítal dojezd nejtěžšího cyklistického závodu světa Tour de France, byl tento slavný monument svědkem dalšího sportovního triumfu. V sobotu 1. srpna 2009 krátce po patnácté hodině pod jeho majestátní oblouk dorazil český handbiker Heřman Volf. Na trase Praha – Paříž ujel za sedmnáct dnů 1355 kilometrů.

DVD dokumentuje touhu dokázat podobně postiženým lidem, že životní sny nemusejí definitivně skončit usednutím na invalidní vozík.

Film průběžně, už od roku 2006, natáčel producent a režisér Miloslav Doležal, Heřmanův spolužák ze střední školy a dlouholetý kamarád. Tři roky zpracovával postřehy z Heřmanova života a ze zákulisí přípravy a samotné jízdy. Film vypráví o touze a vůli, které vedou handicapovaného člověka v jeho životní cestě, co pro Heřmana znamená rodina, kamarádi, kolegové a přátelé, jak reflektuje tragickou událost, která mu změnila život, kam směřuje a jaké má cíle…

Originální hudbu pro film složil Michal Pavlíček a zvuková postprodukce je dílem Jiřího Klenky.

Jak si zajistit předplatné

Nejsnadnější způsob – web

V našem e-shopu vyberte požadované tituly, vyplňte základní osobní údaje a odešlete objednávku. Obratem Vám budou vygenerovány údaje pro bezhotovostní platbu, kterou provedete Vám obvyklým způsobem.

Přejít na výběr předplatných

Na Slovensku

Sjednání předplatného na Slovensko je možné pouze přes agenturu Mediaprint-Kapa Pressegrosso, a. s. (sjednání přes web ani poštovní složenkou nebude akceptováno). Kontaktujte prosím:

Mediaprint-Kapa Pressegrosso, a. s. oddelenie inej formy predaja
P. O. Box 183
Vajnorská 137 830 00 Bratislava 3
tel.: 00421 244 458 821, 16

bezplatná linka: 0800 188 826
f­ax/zázn.: 00421 244 45 88 19
e-mail: predplatne@abom­pkapa.sk
www.mediakapa.sk (predplatiteĺské a mailingové služby – ponúka titulov)

V případě nejasností – telefonicky

Zavolejte do redakce Lenku Blechovou na tel. 604 763 835 nebo mailujte na predplatne@vpress.cz

Právě v prodeji

CO SE DĚJE NA FACEBOOKU

A sakra... ... VíceMéně

A sakra...

 

Comment on Facebook

aneb jak se z cykloturistického zájezdu stal rázem turistický

Do teďka jsem si myslel, že nejhorší je převrácená cisterna s pivem 😲

Určitě je cestovka pojištěna, za přepravu a naložení kol nám odpovídali průvodci. Byl jsem s jednou v Černé hoře, při jednom přejezdu se mi v přívěsu prodřel plášť (zrovna novej za litr) a nebyl problém. Naštěstí jsem měl s sebou náhradní, takže pohoda.

chtěl bych tam mít kolo za sto litrů

To znám. Měla jsem rok staré kolo 😀

👎👎👎👎👎👎👎👎

+ View more comments

Load more