Úvod » Eshop » Archiv časopisů » Cykloturistika » Cykloturistika: Dovolená na kole/2012

Cykloturistika: Dovolená na kole/2012

64 

Koupit elektronickou verzi
Kategorie: V prodeji od: 14.03.2012 Úvodník: V sedle i mimo něj Ukázky z časopisu:

Popis

 

Cestovní kanceláře – přehled 2012
ZKUŠENOSTI POŘADATELŮ ZÁJEZDŮ, SCHOPNOSTI PRŮVODCŮ, ZÁZEMÍ, JISTOTY, OPTIMALIZACE ČASU I VYNALOŽENÝCH PROSTŘEDKŮ, TO VŠE DÁVÁ DOVOLENÁ POD KŘÍDLY CESTOVNÍ KANCELÁŘE. STAČÍ JEN VYBRAT TEN PRAVÝ ZÁJEZD, TU PRAVOU LOKALITU, PRAVOU NÁPLŇ VOLNÝCH DNŮ, K ČEMUŽ POSLOUŽÍ PŘEHLED NABÍDKY CESTOVNÍCH KANCELÁŘÍ ZAMĚŘUJÍCÍCH SE NA CYKLISTIKU DOKONALE.

Koktejl KOLO + další aktivita

Regiony, s možnostmi nejen jízdy na kole ale i na in-linech, pěší a vodní turistiky, ferát, golfu a windsurfingu Vybrali jsme několik relativně dosažitelných regionů v Evropě a několik aktivit. Tato místa jsou ověřena osobně redaktory a spolupracovníky měsíčníku Cykloturistika. Fläming – Německo, Val di Sole – Itálie, Mostviertel – Rakousko, Salcbursko – Rakousko, Dunajec – Slovensko, ostrov Kos – Řecko

 

 

rozhovor Jak si na kole podrobit hory i poušť

Cestovat na kole se dá mnoha způsoby. Od výletů po okolí vašeho bydliště až po projížďky pouští či škrábání se na pláštích kol v těch nejvyšších pohořích světa. Zatímco tu první variantu si může dopřát kdokoliv z nás, a to celkem často, na to druhé si troufne jen tvrdší sorta cyklistů. Co je k tomu vede, to je u každého jiné. Rozhodně jde o větší fyzický výkon, hlubší zážitky, drsnější podmínky, jasnější výzvy a kouzelnější romantiku. Ruda Růžička z Brna, správný moravský chlap, nám v rozhovoru prozradil, jak to s tou drsňárnou i romantikou vypadá, když se z ježdění na kole stane extrémní sport.

 

stravování na cestách Kulinářské zázraky z brašen

 

Tak jako nám outdoorové firmy pomáhají pohodlněji cestovat tím, že pro nás vyvíjejí stále lepší vybavení, i v oblasti táborové kuchyně se objevilo na trhu několik novinek, které stojí za povšimnutí a také za vyzkoušení. Možná jste o nich už slyšeli, a my bychom vám rádi pomohli se v nabídce expedičních specialit trochu zorientovat.

 

zážitky, postřehy, zkušenosti Cesta prochází žaludkem, nebo žaludek prochází cestou… někdy nelehkou…

Člověk se snaží, aby mu bylo na cestách dobře. A tak co se jídla týče, bijí se kolem něj dvě věci. Buď se může cítit skvěle, lehký jako pták, když v batohu nic moc netáhne, ale o to hladovější bude, když batoh z těch zad sundá a je čas večeře. Nebo se jde člověku namáhavě pod jhem těžkých brašen plných konzerv, ale zato si potom pěkně pochutná, když se večer po náročném dni zastaví. Takže je to nerozhodně, a co s tím? Možná vám dají odpovědi na tuto otázku naši ostřílení cestovatelé v mnoha jejich příbězích.

 

České Greenways – Vinařský okruh Stará hora, Stezka Srdcem jižní Moravy, železné opony, kolem Ohře a Labská stezka

 

 

Slavnosti se SHOCartem – Rockový festival Benátská noc ve Vesci u Liberce; Královské brodění v Českém brodě; Selské slavnosti s pečením buchet v Holašovicích; Mladý těšanský kovář v Těšanech u Brna; Křivořezání na hradě Křivoklát;

 

 

 

Výletní cíle – poustevny

 

 

 

 

 

Jak si zajistit předplatné

Nejsnadnější způsob – web

V našem e-shopu vyberte požadované tituly, vyplňte základní osobní údaje a odešlete objednávku. Obratem Vám budou vygenerovány údaje pro bezhotovostní platbu, kterou provedete Vám obvyklým způsobem.

Přejít na výběr předplatných

Na Slovensku

Sjednání předplatného na Slovensko je možné pouze přes agenturu Mediaprint-Kapa Pressegrosso, a. s. (sjednání přes web ani poštovní složenkou nebude akceptováno). Kontaktujte prosím:

Mediaprint-Kapa Pressegrosso, a. s. oddelenie inej formy predaja
P. O. Box 183
Vajnorská 137 830 00 Bratislava 3
tel.: 00421 244 458 821, 16

bezplatná linka: 0800 188 826
f­ax/zázn.: 00421 244 45 88 19
e-mail: predplatne@abom­pkapa.sk
www.mediakapa.sk (predplatiteĺské a mailingové služby – ponúka titulov)

V případě nejasností – telefonicky

Zavolejte do redakce Lenku Blechovou na tel. 604 763 835 nebo mailujte na predplatne@vpress.cz

Právě v prodeji

CO SE DĚJE NA FACEBOOKU

A sakra... ... VíceMéně

A sakra...

 

Comment on Facebook

aneb jak se z cykloturistického zájezdu stal rázem turistický

Do teďka jsem si myslel, že nejhorší je převrácená cisterna s pivem 😲

Určitě je cestovka pojištěna, za přepravu a naložení kol nám odpovídali průvodci. Byl jsem s jednou v Černé hoře, při jednom přejezdu se mi v přívěsu prodřel plášť (zrovna novej za litr) a nebyl problém. Naštěstí jsem měl s sebou náhradní, takže pohoda.

chtěl bych tam mít kolo za sto litrů

To znám. Měla jsem rok staré kolo 😀

By mě jeblo.....

Chudák most

Luboš Brant nejsi v tom sám 😉

👎👎👎👎👎👎👎👎

Karel Karlos Votava Písek? 😂

+ View more comments

Load more