Úvod » Eshop » Archiv časopisů » Cykloturistika » Cykloturistika: 6/2004

Cykloturistika: 6/2004

64 

Koupit elektronickou verzi
Kategorie: V prodeji od: 20.05.2004 Ukázka z časopisu: Romantická Waldviertel

Popis

Šesté číslo Cykloturistiky, které má nyní sto stran, je věnováno Rakousku. Tentokrát jsme pro vás připravili daleko více tipů na krátké i delší trasy, než je obvyklé. S blížícími se dovolenými vám přijdou jistě vhod. Tematicky je toto číslo rozděleno do tří částí, z nichž jednu tvoří tipy na cestování kolem rakouského příhraničí, které kopírují téměř celé rakouské hranice. K těmto cestopisům patří Výšlapy na Sulzberg, Rakouské Novohradky, Lesní čtvrti neboli Waldviertel, Termály Laa, Lichtenštejnská stezka a posledním v této řadě je článek Tři země jednou ranou. První část uzavírá příspěvek o všech přechodech, na kterých v současné době můžete přejít do Rakouska. Druhou část tvoří tipy na výjezdy do vnitrozemí Rakouska. Jako první si můžete přečíst vaši oblíbenou rubriku Průsmyky aneb jak se jezdí do nebe. Tentokrát to budou průsmyky dokonce dva – Timmelsjoch a Kühtei Sattel. Dále vás pozveme ke dvěma jezerům, a to k Bodamskému na východě a Neziderskému na západě Rakouska. Kromě toho vám nabídneme ještě putování kolem řeky Kampy a jako třešničku ještě přidáváme výjezd na Dachstein. U všech těchto příspěvků najdete spoustu informací, např. doporučené mapy, infocentra, možnou dopravu, nejkrásnější pamětihodnosti a další info, jež vám mohou usnadnit cestování. Třetí část pak tvoří pravidelné rubriky jako zahraniční cyklotrasa, která vede opět přes Rakousko až do Itálie, a to po stopách první světové války, v cyklu Pražské potoky se zajedeme podívat k Lipanskému potoku a Berounce, v Technické poradně poradíme, jak seřizovat brzdy, zatouláme se do Východního okraje Orlických hor, v Příběhu jízdního kola se přesuneme do českých zemích a na Lucku s Michalem bude čekat kontinent ledu a sněhu – Antarktida. A na konec jsme ještě připravili obsáhlý článek o cyklobusech v Čechách a dále kratší příspěvek o výškoměrech.

Jak si zajistit předplatné

Nejsnadnější způsob – web

V našem e-shopu vyberte požadované tituly, vyplňte základní osobní údaje a odešlete objednávku. Obratem Vám budou vygenerovány údaje pro bezhotovostní platbu, kterou provedete Vám obvyklým způsobem.

Přejít na výběr předplatných

Na Slovensku

Sjednání předplatného na Slovensko je možné pouze přes agenturu Mediaprint-Kapa Pressegrosso, a. s. (sjednání přes web ani poštovní složenkou nebude akceptováno). Kontaktujte prosím:

Mediaprint-Kapa Pressegrosso, a. s. oddelenie inej formy predaja
P. O. Box 183
Vajnorská 137 830 00 Bratislava 3
tel.: 00421 244 458 821, 16

bezplatná linka: 0800 188 826
f­ax/zázn.: 00421 244 45 88 19
e-mail: predplatne@abom­pkapa.sk
www.mediakapa.sk (predplatiteĺské a mailingové služby – ponúka titulov)

V případě nejasností – telefonicky

Zavolejte do redakce Lenku Blechovou na tel. 604 763 835 nebo mailujte na predplatne@vpress.cz

Právě v prodeji

CO SE DĚJE NA FACEBOOKU

Generální manažer týmu Astana Alexander Vinokurov si nalepil knírek, vzal paruku a přidal ke svému břichu pár dalších kil. A to vše proto, aby si olympijský vítěz z roku 2012 mohl jako vitální stařík vystřelil ze svých kolegů ze stáje, na jednom z tréninkových stoupání. ... VíceMéně

Zobrazit na Facebooku

 

Comment on Facebook

Kokain, feferonka, františkánka, kupte bombu!!!😂

excellent !!!! toujours en forme VINOKOUROV...

A co si šlehnul víme?

Starej pes prohnal mládež 😂

😂😂🤣🏅

+ View more comments

Když žijete na hraně, nebo se o to pokoušíte, musíte mít to nejlepší 👍 ... VíceMéně

Když žijete na hraně, nebo se o to pokoušíte, musíte mít to nejlepší 👍

 

Comment on Facebook

Kde se dá sehnat takový držák ? 😉

By mě zajímalo, pokud má přední kolo v autě, kam dá helmu a tretry:) Misto spolujezdce? 🙂

www.ebay.com/itm/2-Bike-Fork-Mount-Roof-Car-Rack-With-2-Rear-Wheel-Straps-Universal-For-Offroad/2... není to přímo ono ale technologicky stejný nosič na kola 🙂

😂😂😂😂😂👍😁😁😁👍👍👍👍

Trénink správné aerodynamické pozice v podání Sepa Vanmarckeho z týmu LottoNL-Jumbo. ... VíceMéně

Aero
Load more