Úvod » Eshop » Archiv časopisů » Cykloturistika » Cykloturistika: 12/2004

Cykloturistika: 12/2004

64 

Koupit elektronickou verzi
Kategorie: V prodeji od: 18.11.2004 Ukázka z časopisu: Tak trochu jiné Čechy

Popis

Informace pro předplatitele, včetně dárkového kupónu najdete hned na prvních stránkách časopisu.

Pro poslední číslo letošního roku jsme pro vás připravili vědomostní soutěž o kolo Author Reflex SX 2005 s duralovým rámem, vidlicí RST a komponenty Shimano Alivio a Deore v hodnotě 13 590 Kč. Desítka dalších vylosovaných šťastlivců dostane drobné ceny od Authora a vydavatelství časopisu Cykloturistika. Do slosování budou zařazeny všechny odpovědi s maximálně dvěma chybami. Odpovídat můžete poštou i mailem, ale nejpozději do konce tohoto roku. (Na obálku nebo do mailu připište “soutěž”.)
Správné odpovědi, včetně jmen vylosovaných, budou zveřejněny v č. 2/2005. Další info v časopise.

Dlouhé zimní večery si můžete zpříjemnit zajímavých počtením o jihovýchodní Asii a snít o tom, že se třeba také někdy podíváte do Vietnamu, Kambodži a Laosu. Jaké tam jsou podmínky pro cykloturistiku, jací jsou místní lidé, jak je tam draho, resp. levně, se dočtete v zahraniční cyklotrase.

Pokud chcete ještě vyrazit na kolo v těchto měsících, případně si připravit nějakou hezkou cyklotrasu na jaro, využijte našich čtyř domácích seriálů – víkend, domácí cyklotrasa, domácí výšlap nebo zázraky přírody. Na víkend vás pozveme na dvě vyjížďky kolem Lysé nad Labem, v domácí cyklotrase na Přešticko po stopách Černínů z Chudenic, na severní Moravu na výšlap kolem Králického Sněžníku a za zázraky přírody naopak na jižní Moravu, neboť na novomlýnských nádržích lze najít u nás vzácného orla mořského.

Jak jsem závodil s potokem, takový je název velmi poetického fejetonu, při kterém mrazí až v zádech a který vyšel z pera Jaroslava Cihláře. Tento fejeton byl uveřejněn v roce 1973 v deníku Československý sport. Poutavé vyprávění o ctižádosti, fantazii i neobyčejně romantické duši tohoto velikána české cyklistiky je aktuální a dojímavé dodnes.

Velmi oblíbeným výletním a rekreačním místem na východním okraji hlavního města je Klánovický les, který je protkán množstvím širokých a rovných lesních cest, jež vytváří rozsáhlou provoúhlou síť, která umožňuje nepřebernou kombinaci projížděk. Oblastí Klánovického lesa protéká několik vodních toků nejrůznější velikosti. Kromě Rokytky a Říčanského potoka, přímo pramení v Klánovickém lese potoky Šestajovický, Horoušanský Blatovský a Běchovický. Za posledně jmenovanými se vydáme v seriálu řeky, říčky a potoky.

Možnosti, podmínky, omezení či cykloturistické novinky v Národní parku Šumava v miniseriálu cyklistika v národních parcích.

Máte také starší kolo, slouží vám, ale už to není, co to bývalo, je to ale váš miláček a nechcete se s ním rozloučit. Přesto kdybyste spočítali všechny opravy, možná by to vyšlo už na nové kolo. A tak přemýšlíte, jestli to vlastně má cenu. Vžili jsme se do vaší role a bilancovali s vámi. Jak skutečně staré kolo je kolo “staré” deset let? Dva příběhy dvou kol. Autorem jednoho z příběhů je Andrej Halada, redaktor týdeníku Reflex a tvůrce knihy Na kole křížem krážem po Čechách, kterou napsal na základě jízd, jež podnikl na kole, které hraje hlavní roli prvního příběhu.

V posledním díle seriálu technická poradna vám vysvětlíme, jak seřídit hlavové složení.

Lucka Kovaříková a Michal Jon mají za sebou více jak dvě třetiny své cesty. Zbývá jim poslední ze všech kontinentů – horká Afrika – a pak už návrat domů. Jak se vyrovnávají se všemi nástrahami, jaké jsou vztahy mezi nimi, jaké mají spojení se světem – to vše jsou otázky, na které jste se mohli v minulých měsících zeptat. Všechny vaše všetečné dotazy jsme jim poslali a oni na ně s nadsázkou a vtipem odpověděli.
Z těch, kteří byli zvídaví, jsme vylosovali tři výherce, jež od nás dostávají předplatné na příští rok. Výherce najdete v časopise, přímo u tohoto článku.

A další pravidelné rubriky – příběh jízdního kola, toulky s kreslířem, na trhu, cykloknihovna, mozaika cykloturistiky, rozhledny, z novin.

Jak si zajistit předplatné

Nejsnadnější způsob – web

V našem e-shopu vyberte požadované tituly, vyplňte základní osobní údaje a odešlete objednávku. Obratem Vám budou vygenerovány údaje pro bezhotovostní platbu, kterou provedete Vám obvyklým způsobem.

Přejít na výběr předplatných

Na Slovensku

Sjednání předplatného na Slovensko je možné pouze přes agenturu Mediaprint-Kapa Pressegrosso, a. s. (sjednání přes web ani poštovní složenkou nebude akceptováno). Kontaktujte prosím:

Mediaprint-Kapa Pressegrosso, a. s. oddelenie inej formy predaja
P. O. Box 183
Vajnorská 137 830 00 Bratislava 3
tel.: 00421 244 458 821, 16

bezplatná linka: 0800 188 826
f­ax/zázn.: 00421 244 45 88 19
e-mail: predplatne@abom­pkapa.sk
www.mediakapa.sk (predplatiteĺské a mailingové služby – ponúka titulov)

V případě nejasností – telefonicky

Zavolejte do redakce Lenku Blechovou na tel. 604 763 835 nebo mailujte na predplatne@vpress.cz

Právě v prodeji

CO SE DĚJE NA FACEBOOKU

38 minutami

Časopis VELO & iVelo.cz

Krásné masivní fotkyFoto Yan Renelt ... VíceMéně

Krásné masivní fotky

5 hodinami

Časopis VELO & iVelo.cz

Partička 50:11 už si zase hraje ve stylu jim vlastním.

Josh Bryceland
buzzin for this to go live tomoz! Revolution Bike Park - Llangynog providing a playground for us three clowns!!! Burgtec X Caldwell Visuals goodness. @matthockers @samhockenhull
... VíceMéně

Josh Bryceland

Kateřina Nash ovládla noční cyklokrosařský závod v Las Vegas a navázala na nedělní triumf v úvodním podniku Světového poháru v Iowě. Devětatřicetiletá česká reprezentantka potvrdila, že se jí v nevadské poušti daří. V předchozích dvou letech, kdy závod v Las Vegas zahajoval seriál SP, slavila výhru a druhé místo. Na stupních vítězů tu byla už desetkrát, z vítězství se radovala popáté. ... VíceMéně

Kateřina Nash ovládla noční cyklokrosařský závod v Las Vegas a navázala na nedělní triumf v úvodním podniku Světového poháru v Iowě. Devětatřicetiletá česká reprezentantka potvrdila, že se jí v nevadské poušti daří. V předchozích dvou letech, kdy závod v Las Vegas zahajoval seriál SP, slavila výhru a druhé místo. Na stupních vítězů tu byla už desetkrát, z vítězství se radovala popáté.
Load more