Balík předplatné časopisů Cykloturistika + Elektrokola

640  512 

1 x Multifunkční šátek pro předplatitele časopisu Cykloturistika

Mikina Cykloturistika - sleva pro předplatitele časopisu - 2019

Clear selection

Popis

Cykloturistika se zaměřuje především na rekreační a sportovní cyklistiku. Tato pohybová aktivita znamená jízdu na kole pro radost z pohybu, pro zábavu, pro udržení či získání kondice, ale také pro poznání zajímavých oblastí v České republice a v blízkém i vzdáleném zahraničí. Časopis o oblasti cyklistiky, kterou provozuje většina vlastníků jízdního kola. Jedním slovem ji lze nazvat cyklistikou pro všechny. Z rubriky vybíráme: mozaika, zahraniční cyklotrasa, kultura, příroda, památky, zajímavosti, výlety s dětmi, testy kol, minitest.

Dva výtisky časopisu Elektrokola mapují nabídku tohoto typu kol u nás, přinášejí spoustu zajímavých rad, postřehů a novinek i rozsáhlé testy jednotlivých vybraných modelů.

Výhody pro všechny včasné předplatitele

  • Výrazně lepší cena časopisů, než v prodejní síti, včasné doručení do Vaší poštovní schránky, dříve než v prodejní síti, jistota, že Vám žádné vydání neuteče.
  • NOVÝ multifunkční šátek z kolekce Cykloturistika v hodnotě 159 Kč ZDARMA pro každého včasného předplatitele. Šátek, šála, čepice, kukla, čelenka nebo čepička pod přilbu? Kolik funkcí ještě vymyslíte? V originálním designu časopisu Cykloturistika. Materiál: 100 % polyester, Velikost a střih: uni Původní cena: 159 Kč Pro včasné předplatitele: ZDARMA Pro předplatitele celoročního předplatného na rok 2019 při objednání a uhrazení do 31. 12. 2018 ZDARMA! Dárek bude odeslán přibalený k Cykloturistice/Dovolená na kole 2019, která vychází 20. 2. 2019. (šátek nebude k dispozici před Vánoci)
    • NOVÁ mikina z kolekce Cykloturistika, výhodnější nabídka pro předplatitele 2019 Italský materiál, český výrobce!Ušetři 700 KčCivilní celorozepínací mikina v originálním designu časopisu Cykloturistika je stejně dobře použitelná jak pro sport, tak pro volný čas. Základem je materiál Tecnostretch, základní barvu šedý melír doplňují aplikace (kapuce, kapsy, logo), které lze zvolit ze dvou barev. Materiál Tecnostretch od italského výrobce Pontetorto se vyznačuje vysokou elasticitou, maximální tepelnou izolací a rychlým osycháním. Komfort nošení umocní ploché švy, dvě boční kapsy na zip, kvalitní zipy Wico, civilní střih kapuce.

      Výrobce: Progress Sportswear, www.progress-cz.cz Materiál: 88 % polyester, 12 % elastan Barvy: šedá/limetková, šedá/oranžová Velikosti: S – XXL (velikostní tabulka na www.iVelo.cz) Střih: unisex

 

Původní cena: 2190 Kč

Cena pro včasné předplatitele: 1490 Kč

Výhodná nabídka platí jen při objednávce mikiny a předplatného na celý rok, která byla uhrazena do 31. 12. 2018

Mikina bude zaslána nejpozději v březnu 2019

 

 

 

Mikina jako vánoční dárek?

Objednejte nejpozději 31. 10. 2018

Darujte předplatné, darujte originální mikinu Cykloturistika. Při objednání a uhrazení do 31. 10. 2018 vám bude mikina zaslána ještě před Vánoci (do 15. 12. 2018). Při objednání a uhrazení do konce roku 2018 vám bude mikina zaslána nejpozději v průběhu března 2019.

NOVÝ multifunkční šátek z kolekce Cykloturistika v hodnotě 159 Kč ZDARMA pro každého včasného předplatitele

Šátek, šála, čepice, kukla, čelenka nebo čepička pod přilbu? Kolik funkcí ještě vymyslíte? V originálním designu časopisu Cykloturistika.

Materiál: 100 % polyester

Velikost a střih: uni

Původní cena: 159 Kč

Pro včasné předplatitele: ZDARMA

Pro předplatitele celoročního předplatného na rok 2019 při objednání a uhrazení do 31. 12. 2018 ZDARMA!

Dárek bude odeslán přibalený k Cykloturistice/Dovolená na kole 2019, která vychází 20. 2. 2019. (šátek nebude k dispozici před Vánoci)

Menu