Úvod » Eshop » Archiv časopisů » 53×11 » 53×11: 6 – speciál Tour de France/2015

53×11: 6 – speciál Tour de France/2015

98 

Koupit elektronickou verzi
Kategorie: V prodeji od: 07.08.2015

Popis

53×11 – speciál Tour de France je venku!

Čerstvé vydání magazínu silniční cyklistiky 53×11, které na 188 stranách mapuje letošní 102. ročník závodu, doputuje již ve čtvrtek 6. srpna k předplatitelům a následující den, v pátek 7. srpna se objeví v prodeji v hromadné síti. Můžete se těšit na původní rozhovory s mužem, který se před 40 lety ve stoupání na Pra Loup stal hrobníkem Eddyho Merckxe a ukončil jeho éru ve žlutém trikotu, s vítězem čtyř etap, přehlíženým spurtérem Andrém Greipelem, českým překvapením Janem Bártou na téma úniky, povídání s vítězem v Le Havru Zdeňkem Štybarem o tom, jak vnímal úspěchy svého předchůdce Jána Svorady či zpověď Leopolda Königa, jak těžká pro něj byla Tour „z druhé strany“. Se svým zážitky se podělí se čtenáři člen jury Miroslav Janout ve svém autentickém deníku. Nahlédnete také do historie a prožijete příběhy závodníků, kteří byli nuceni odstoupit ve žlutém trikotu, podobně jako letos Tony Martin. Zrekapitulujeme 11 let Fabiana Cancellary s maillot jaune, a patnáctou Tour de France Sylvaina Chavanela z pohledu vývoje cyklistické techniky. Objevili jsme také pro vás podrobnosti o nových elektronických sadách Sram a FSA, zkoumali toky signálů v zahuštěném éteru nad pelotonem TdF, podrobně představili kola všech čtyř českých účastníků závodu, oslovili čtyři mechaniky s anketními otázkami a detailně zmapovali zastoupení značek treter a s tím souvisejících zajímavostí u všech 198 účastníků letošního ročníku. Naši odborníci se zabývají novým přístupem k hydrataci profesionálů a riziky spojenými s poraněními páteře a pokračování v závodě po prodělaném bezvědomí. Samozřejmostí je podrobné zpravodajství k jednotlivým etapám a kompletní statistika včetně vizitek týmů a jejich materiálního vybavení. Neváhejte, Tour de France 2015 v kostce, jedinečná publikace již brzy na pultech prodejen s tiskem!

 

ROZHOVORY

► JAN BÁRTA s českým „útočníkem“ o únicích a červených číslech

 

► ANDRÉ GREIPEL přehlížený vládce hromadných dojezdů

 

► MATTHIAS FRANK první Švýcar tohoto století v TOP 10 na Grande Boucle

 

► BERNARD THÉVENET muž, který před 40 lety ukončil éru Eddyho Merckxe

 

REPORTÁŽ

 

► DENÍK ROZHODČÍHO každodenní zápisky českého delegáta jury UCI

 

► NESMLOUVAVOST VLČÍ HORY historie a současnost jubilujícího stoupání Pra Loup

 

TÉMA

 

► MAPA ČESKÝCH TRIUMFŮ od Svorady po Štybara

 

► ŠAMPION JEDNOHO NÁSTUPU dominantní a přesto trnitá cesta Chrise Froomeho za druhým triumfem

 

► PROKLETÍ MAILLOT JAUNE noční můra nucených odstoupení z prvního místa

 

FITNESS

 

► HRA S OHNĚM poranění páteře cyklistů

 

► POSAĎTE MĚ ZPÁTKY NA KOLO! rizika pokračování v závodě po prodělaném bezvědomí

 

► ZÁMĚRNÁ DEHYDRATACE nové poznatky v pitném režimu profesionálů

 

TECHNIKA

 

► OSOBNÍ VOLBA I SPONZORSKÉ ZÁJMY kompletní zastoupení značek treter v balíku TdF

 

► TOKY SIGNÁLU éter kolem pelotonu přeplněný změtí dat

 

► 15 ROČNÍKŮ OČIMA SYLVAINA CHAVANELA jezdec s nejvyšším počtem startů na Tour představuje pokroky materiálního vybavení

 

► STROJ BRETAŇCŮ exkluzivní test kola Look 795 Light Pro Team

 

► ZÁVAN PŘÍŠTÍ SEZONY prezentace novinek 2016 v podání Cannondalu a Specializedu

 

 

STATISTIKA

 

► DEN PO DNI průběh etap, osobnosti dne, zlomové momenty, výsledky

► VIZITKY TÝMŮ soupisky, pořadí, kola, vybavení

Jak si zajistit předplatné

Nejsnadnější způsob – web

V našem e-shopu vyberte požadované tituly, vyplňte základní osobní údaje a odešlete objednávku. Obratem Vám budou vygenerovány údaje pro bezhotovostní platbu, kterou provedete Vám obvyklým způsobem.

Přejít na výběr předplatných

Na Slovensku

Sjednání předplatného na Slovensko je možné pouze přes agenturu Mediaprint-Kapa Pressegrosso, a. s. (sjednání přes web ani poštovní složenkou nebude akceptováno). Kontaktujte prosím:

Mediaprint-Kapa Pressegrosso, a. s. oddelenie inej formy predaja
P. O. Box 183
Vajnorská 137 830 00 Bratislava 3
tel.: 00421 244 458 821, 16

bezplatná linka: 0800 188 826
f­ax/zázn.: 00421 244 45 88 19
e-mail: predplatne@abom­pkapa.sk
www.mediakapa.sk (predplatiteĺské a mailingové služby – ponúka titulov)

V případě nejasností – telefonicky

Zavolejte do redakce Lenku Blechovou na tel. 604 763 835 nebo mailujte na predplatne@vpress.cz

Právě v prodeji

CO SE DĚJE NA FACEBOOKU

Mathieu van der Poel by se uplatnil i jako sjezdař. ... VíceMéně

Mathieu van der Poel DH

 

Comment on Facebook

to je borec 😀 styl užovka

hezkej drift 😀

Tomáš Cypra,tady to máš v reálu

Dnes byla v Paříži slavnostně představena trasa 105. ročníku Tour de France, jenž v 99% povede ryze na Francouzském území, do Španělska se peleton podívá jen na skok na patnácti kilometrech v Pyrenejích. Na závodníky čeká osm rovinatých, pět horských s třemi dojezdy na kopcích La Rosière, Alpe d’Huez, Saint-Lary-Soulan col de Portet a šest kopcovitých etap doplněných o týmovou a individuální časovku.
Jako největší taháky musíme zmínit devátou etapu s 21,7 km patnácti sektorů pavé až do cíle v Roubaix. Horské dojezdy v jedenácté a dvanácté etapě na alpské velikány La Rosière a Alpe d’Huez. Sedmnáctou relativně krátkou 65 km pyrenejskou etapu s dojezdem na Col de Portet, v které má však závěrečné stoupání délku 38 km. A závěrečné možné rozuzlení souboje o žlutý trikot v dvacáté etapě na 31 km individuální časovky.
... VíceMéně

Dnes byla v Paříži slavnostně představena trasa 105. ročníku Tour de France, jenž v 99% povede ryze na Francouzském území, do Španělska se peleton podívá jen na skok na  patnácti kilometrech v Pyrenejích. Na závodníky čeká osm rovinatých, pět horských s třemi dojezdy na kopcích La Rosière, Alpe d’Huez, Saint-Lary-Soulan col de Portet a šest kopcovitých etap doplněných o týmovou a individuální časovku.  
Jako největší taháky musíme zmínit devátou etapu s 21,7 km patnácti sektorů pavé až do cíle v Roubaix. Horské dojezdy v jedenácté a dvanácté etapě na alpské velikány La Rosière a Alpe d’Huez. Sedmnáctou relativně krátkou 65 km pyrenejskou etapu s dojezdem na  Col de Portet, v které má však závěrečné stoupání délku 38 km. A závěrečné možné rozuzlení souboje o žlutý trikot v dvacáté etapě na 31 km individuální časovky.

9 hodinami

Časopis VELO & iVelo.cz

"Tý krávo, to je kolo!" "To asi BÚde test ve Velu."
Aneb Giant Anthem Pro 29" vyráží k dlouhodobému testu.

Ráno jsme nafotili jízdní fotky pro Velo 11 u rybníka ve Pticích a pak Anthem mazal na první dvě hodiny seznamovací jízdy s nastavováním posedu, tlumiče atp. Vrchol testu bude až na konci června 2018, tedy to taková "pohádka" jako dneska nebude a dostane pořádně za uši.
... VíceMéně

 

Comment on Facebook

Co vzít do dlouhodobého testu Scott Spark? Obecně na Scoťáka moc nemyslíte poslední dobou..

Load more