Úvod » Zprávy » Bleskovky » První české singlespeed video?
Bleskovky

První české singlespeed video?

David Dostál, autor většiny textů o současném bikování v Americe v květnovém Velu, je zřejmě také autorem prvního českého singlespeed videa. Nebo ne? Přesvědčte se sami.

Náš původní plán byl strávit prodloužený víkend opět ve Vysokém nad Jizerou, neb kamarád Celta cítí, že bez řádné přípravy v kopcích se mu příští týden oněch 110 km a 3582 výškových metrů, které na něj čekají na Salzkammergut Trophy, nepojede zrovna nejlíp. Jenže počasí bylo tentokrát proti.

Po zralé úvaze jsme Celtův přípravný kemp přesunuli o několik set výškových metrů níže – do Podkrkonoší. On sice tvrdil, že má radši zimu, ale těch pět stupňů Celsia, jež hlásily Krkonoše, se neslučovalo s mou bikerskou vášní (resp. tam přesně končí). Z očekávané kruté fyzické přípravy pod mým vedením se tak vyklubalo blbnutí po lesích a příprava zejména technická, která ubohému Celtovi nebude na rakouské šotolině pranic platná.

Pohybovali jsme se v oblasti mezi Hořicemi, Zvičinou a Lázněmi Bělohrad. Hodně jsme fotili, ale také filmovali. Dokupy jsme dali video, které se myslím hodně povedlo, a to hlavně díky Celtovým kameramanským schopnostem. Jedná se nejspíš o první české singlespeed video!

Video do svého počítače můžete stahovat v sekci Stahuj – podkategorie Videa. On-line video můžete shlédnout níže:

Check it out!
David Dostál

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře