Úvod » Zprávy » Bleskovky » Zlatá šlapka aneb tip na nezávodní zábavný víkend
Bleskovky

Zlatá šlapka aneb tip na nezávodní zábavný víkend

Klubový výlet na kolech, rodiný víkend, spousta přidružených akcí a poznání mikroregionu Venkov. Tak by mohla znít klíčová slova pro akci se jménem Zlatá šlapka. Její hlavní částí je závod, kdy v maximálně 10ti členných týmech, ale jezdců může být i méně, je záhodno objet ve stanoveném limitu co nejvíce bodovacích míst. Taktiku spolupráce v týmu, jehož členové nemusí jezdit neustále pohromadě, pořadí průjezdu bodovacími místy i trasu si pak libovolně vybírá každý sám. Účastníci tedy mají ideální možnost důvěrně se seznámit s územím, které je nikoliv náhodou nazýváno Českou Sibiří. Závodem ovšem cykloturistická pouť na Šelmberku nekončí, naopak. Po loňském velkém úspěchu mezi nejmladšími bude i letos uspořádán „Dětský den“ plný her, ze kterých nikdo neodchází poražený a bez ceny. Ani dospělí nepřijdou zkrátka, „Open sranda match“ pro ně bude příležitostí dokázat, že jsou stejně hraví jako jejich ratolesti. O příjemné zpestření odpoledního programu se postará živá hudba. Navíc na hrad docestuje putovní výstava „Korsika 2003, aneb na kolech za exotikou“ a „Vzpomínání na setkání s Luckou Kovaříkovou a Michalem Jonem při jejich cykloputování kolem světa“ a možná přijde i hradní pán se svojí družinou. Jestli jste právě dostali chuť si letos Zlatou šlapku vyzkoušet, sestavte tým a 29.5. 2004 přijeďte na hrad Šelmberk u Mladé Vožice. Veškeré potřebné informace včas naleznete na stránkách internetového průvodce Mladovožickem – www.kolem.cz.

Závodem ovšem cykloturistická pouť na Šelmberku nekončí, naopak. Po loňském velkém úspěchu mezi nejmladšími bude i letos uspořádán „Dětský den“ plný her, ze kterých nikdo neodchází poražený a bez ceny. Ani dospělí nepřijdou zkrátka, „Open sranda match“ pro ně bude příležitostí dokázat, že jsou stejně hraví jako jejich ratolesti. O příjemné zpestření odpoledního programu se postará živá hudba. Navíc na hrad docestuje putovní výstava „Korsika 2003, aneb na kolech za exotikou“ a „Vzpomínání na setkání s Luckou Kovaříkovou a Michalem Jonem při jejich cykloputování kolem světa“ a možná přijde i hradní pán se svojí družinou.
Jestli jste právě dostali chuť si letos Zlatou šlapku vyzkoušet, sestavte tým a 29.5. 2004 přijeďte na hrad Šelmberk u Mladé Vožice. Veškeré potřebné informace včas naleznete na stránkách internetového průvodce Mladovožickem – www.kolem.cz.

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře