Úvod » Zprávy » Bleskovky » Adidas mtb maraton Ralsko – pár aktualit a informací pro osvěžení
Bleskovky

Adidas mtb maraton Ralsko – pár aktualit a informací pro osvěžení

Dovolím si Vás ještě jednou pozvat na sobotu 21. 6. do Stráže pod Ralskem.

Připravena je pro Vás jezdivá trasa o délce necelých 60 km, vedená převážně po pevných a tvrdých lesních cestách s nevelkým převýšením. Přesto si myslíme, že se bude líbit. Zkušené „Malevilské občerstvovačky“ pro Vás budou připraveny na dvou místech a v cílí se můžete těšit na krůtí specialitku.

Aby se Vám u nás líbilo a nemuseli hned po závodu odjet, pozvali jsme pro Vás partu dirtařů okolo Michala Matyse a Járy Spěšného, která Vám opět ukáže svoje divoké kousky na kolech, odpolední country kapelu i večerní ROURA PÁRTY. K dispozici bude 7.5 m vysoká lezecké stěna a budete mít možnost vyzkoušet si i vodní lyže na místním vleku. Tahákem tomboly určitě bude horské kolo AUTHOR Modus za 27.900,– Kč a zahraniční zájezdy od CK Trip. Přihlásit se stále ještě můžete pomocí internetu ( info www.paklisport.cz ) a poštou, pokud k nám Vaše přihláška dorazí do pátečního dopoledne (20. 6. 12.00 hod­.). Poté ještě v pátek při prezenteci přímo v kulturáku ve Stráži pod Ralskem, v sobotu však již za zvýšené startovné. Přesto nenechávejte vše na poslední chvíli, start je v sobotu v 10.00 a nebudeme ho určitě posouvat..

Prezentace začíná v pátek 20. 6. od 16.00 do 22.00 hod. a v sobotu 21. 6. od 6.00 do 9.00 hod.

Kontakt : Pakli sport klub, Zdislavy z Lemberka 437, Jablonné v Podještědí, PSČ 471 25 e-mail: paklisport@paklisport.cz, www.paklisport.cz nebo tel.:487 762 905, 777 211 598.

Za všechny pořadatele srdečně zve Radek Patrák.

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře