Úvod » Zprávy » Hlavní zprávy » Závodně krajem vína
Hlavní zprávy

Závodně krajem vína

Máte rádi jízdu vinicemi na jižní Moravě? Pokud ano, nevynechejte tuto sobotu 5.8. 2. závod Galaxy Stevens série – Galaxy Pálavský krpál, který odstartuje tradičně na náměstí v Mikulově.

Závodně krajem vína

Trasa A (kratší) i trasa B bude pokračovat do Bavor a přes Pernou do archeologických dominant Horní a Dolní Věstonice, odkud se přes Pavlov a Kletnici závodníci vrátí vinicemi zpět do Mikulova. Závodníci na trase A končí svůj závod po jednom kole v amfiteátru, závodníci na trase B pokračují ještě jedním kolem. Cíl obou tras bude umístěn v moderním, nově zrekonstruovaném amfiteátru nedaleko historického centra města. Dětské závody (trasy v areálu amfiteátru).

V Mikulově na stánku CYKLOŠVEC i v dalších závodech Galaxy Stevens série 2017 soutěžíme o servis odpruženi Fox zdarma v servisním středisku Fox Shox Czech CYKLOŠVEC! Můžete zde otestovat i nová kola Stevens a Galaxy.

V srpnu Galaxy Stevens série pokračuje dalšími závody: 19.8. Trek Jistebnický maraton – Jistebnice a 26.8. Galaxy Kenda Náměšťský cyklomaraton – Náměšť nad Oslavou. Více na www.galaxy-serie.cz

(tz)

foto archiv pořadatele

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře