Úvod » Zprávy » Hlavní zprávy » Cyklokrosař Bína představil svou řadu sportovní kosmetiky
Hlavní zprávy

Cyklokrosař Bína představil svou řadu sportovní kosmetiky

Jako Kozina, do roka a do dne, se připomněl Martin Bína poté, co loni ohlásil přerušení profesionální kariéry z důvodu vleklých potíží s únavovým syndromem. Přemotivovaný cyklokrosař, který se chtěl vrátit na mezinárodní výsluní při táborském světovém šampionátu nenaslouchal svému tělu a to zavelelo stop. Ani v průběhu roku se necítil výrazně lépe, přibral na váze, ale mohl se věnovat svému novému projektu. O ukončení kariéry ale nemluví, chtěl by se do formy vracet postupně, v létě zkusit nějaké silniční závody a začátek příští cyklokrosové sezony stihnout připravený.

Jeho novým projektem je prozatím čtyřčlenná kolekce sportovní kosmetiky Bina.. Cílit s ní nechce jen na vrcholové sportovce a už vůbec ne jen na cyklisty. „Vhodná kosmetika může rekreačnímu běžci zrychlit regeneraci i o dva dny. Jde se proběhnout a tři dny by se z toho dostával. Když se z toho bude dostávat jen jeden den, určitě to ocení.“ Dodává s trochou nadsázky Martin. Důraz klade na přírodní původ svých produktů a na maximální kvalitu. Při vývoji receptur jsem důsledně dbal na používání bylin a přírodních látek, které stimulují přirozené procesy lidského těla a jsou pro své účinky známé stovky let v lidovém léčitelství. Nejen recepturám, ale i výběru dodavatelů a samotnému testování jsem věnoval hodně času a péče” říká.

V nabídce je Startovní emulze Energy, ochranný krém Stay Cool, regenerační emulze Back to game a osvěžující sprchový gel Fresh

Webové stránky www.bina-store.eu budou spuštěny v sobotu 9.1., stylově v den konání mistrovství republiky v cyklokrosu.

Plány míří i do zahraničí, v jednání je Španělsko, Bina by se měl objevit i v Beneluxu a možná dalších zemích.

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře