Nabídka práce v cyklooboru

21.12.2015
<p>Společnost Schindler provozovatel e-shopu MOJEKOLO zaměřeného na veškeré zboží pro cyklisty a výhradní dovozce jízdních kol Ghost, Lapierre, Electra, Salsa, Surley, Cratoni, Knog, Esigrips a dalších významných značek, hledá do svého týmu kolegu/kolegyni.</p>

VEDOUCÍHO PRODEJNY – pobočka Pardubice

Požadujeme:

• Minimálně roční praxe v maloobchodní prodejně.

• Aktivní zájem o cyklistiku a přehled v oboru jízdních kol.

• Praxe v oboru výhodou.

• Obchodní nadání, orientace na výsledek a zákazníka.

• Cílevědomost, vlastní aktivita, základní manažerské dovednosti.v • Dobrá znalost práce s PC.

• Středoškolské vzdělání

Náplň práce:

• Organizace a řízení chodu prodejny.

• Odpovědnost za hospodářské výsledky pobočky.

• Vedení a řízení celého týmu prodejny.

• Komunikace se zákazníky, prodej a poradenství.

• Komunikace s dodavateli.

• Vyřizování internetových objednávek.

• Úzká spolupráce s ostatními prodejnami Mojekolo a zázemím společnosti.

Nabízíme:

• Zodpovědnou a zajímavou práci v cyklo-oboru

• Spoluvytváření týmu a nové prodejny MOJEKOLO

• Zajímavé motivační složky k platu

• Zázemí silné a stabilní společnosti.

• Průběžné vzdělávání.

• Příjemný pracovní kolektiv.

• Zaměstnanecké výhody: stravenky, zaměstnanecké slevy, účast na eventech.vPlatové ohodnocení: hrubá mzda 22.000Kč – 26.000Kč plus motivační složka dle dosažených výsledků.

Pracovní doba: Po-Pá 9:00 –18:00 hod, So 9:00 –12:00 hod.

Práce na plný úvazek.

Nástup od: 1. 2. 2016

Strukturovaný životopis a motivační dopis prosím zasílejte na e-mail:

zela@mojekolo.cz

MECHANIK/PRODEJCE JÍZDNÍCH kol v prodejně MOJEKOLO pobočka Pardubice

Požadujeme:

• Velmi dobrou znalost sortimentu jízdních kol a cyklo komponentů.

• Prodejní dovednosti, orientace na výsledek a zákazníka

• Zkušenosti se servisem jízdních kol.

• Manuální zručnost.

• Základní znalost práce s PC.

• Dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování.

• Vyučen, středoškolské v zdělání.vNáplň práce:

• Práce se zákazníky, prodej a poradenství v maloobchodní prodejně

• Příprava a montáž jízdních kol.

• Servis a oprava jízdních kol.

• Příjem servisních zakázek, kontakt se zákazníkem.

• Podíl na organizaci a chodu prodejny.

Nabízíme:

• Zázemí silné a stabilní společnosti

• Odpovídající finanční ohodnocení (pevná mzda + motivační složka dle dosažených výsledků).

• Zaměstnanecké výhody: stravenky, zaměstnanecké slevy, účast na eventech.

• Plný pracovní úvazek.

Platové ohodnocení: hrubá mzda 17.000,–Kč – 22.000,–Kč.

Informace o zaměstnavateli: Schindler, spol. s r.o., Slezská 101/112, 747 27 Kobeřice Kontaktní osoba: Ondřej Zela, tel. +420 733 182 442.

(tz)

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře