Úvod » Zprávy » Hlavní zprávy » Král Šumavy v mezinárodní sérii
Hlavní zprávy

Král Šumavy v mezinárodní sérii

Tradičně poslední květnovou sobotu bude v Klatovech odstartován již 22. ročník cyklomaratonu Author Král Šumavy MTB, Memoriál Františka Šraita. Pořadatelský tým již nyní připravuje vše nezbytné, aby se účastníci cítili v našem městě stejně příjemně jako v letech předchozích. Jednu z novinek můžeme prozradit již nyní. Poprvé ve své historii totiž vstupuje tato akce do mezinárodní série MTB maratonů MarathonMan Europe.

Tato, od roku 2015, pětidílná série závodů začne 2. května italským závodem Bike Maraton u jezera Garda, pokračovat bude v Klatovech, v Jablonném pod Ještědí, v Bad Goisernu a vyvrcholí v Seiffenu v Německu. O vstup do této prestižní bikové společnosti jsme usilovali dva roky a jsme velmi rádi, že pro rok 2015 je naše zařazení realitou. Bližší informace najdou bikeři na webových stránkách série.

Malou změnu připravujeme pro přihlašování na závod. Obvykle jsme spouštěli přihlašování k 1. Lednu, ale v letošním roce bude možné se přihlašovat již od prosince. Dáváme tak prostor pro možnost darování účasti na klatovském podniku pro ty, kterým se startovné zdá jako vhodný dar pro někoho z blízkých cyklistických nadšenců. Na požádání zašleme i graficky vyvedený poukaz vystavený na jméno závodníka. Současně každý účastník najde na našich stránkách i možnost přihlášení se na jednotlivé akce Marathonman Europe série nebo na celou pětici závodů najednou.

Věříme, že i v roce 2015 si najdou bikeři a bikerky do Klatov cestu a ať už s nejvyššími závodními ambicemi nebo jen pro dobrý pocit z pohybu na kole krásnou šumavskou přírodou.

(tz)

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře