Úvod » Zprávy » Hlavní zprávy » Cyklokrosový nároďák trénoval na trati MS
Hlavní zprávy

Cyklokrosový nároďák trénoval na trati MS

Od pondělí 6. října do středy 8. října probíhá v Táboře soustředění cyklokrosové reprezentace pod vedením reprezentačního trenéra Stanislava Bambuly. Reprezentace si poprvé vyzkoušela ubytování v nově zrekonstruovaném hotelu Lužnice v Plané nad Lužnicí, kde závodníci nalezli výborné zázemí a skvělou kuchyni. Hotel je vzdálen pouhých 5 km od trati MS, cca 10 minut cesty.

V pondělí absolvovali reprezentanti silniční trénink k najetí potřebného objemu kilometrů. V úterý byl trénink dopoledne zaměřen na cyklokrosovou techniku, závodníci se seznámili s tratí mistrovství světa, které se pojede v areálu Komora 31. ledna a 1. února 2015. Odpoledne byl pak silniční trénink zaměřen na získání rychlosti, a to formou bodovacího kritéria na oválu v areálu Komora. Ve středu se tréninky otočí, dopoledne se pojede silniční trénink a odpoledne terén a zvládnutí technických pasáží mistrovské trati. Soustředění se zúčastnili tito závodníci: Ženy: Czeczinkarová Jana
Mikulášková Martina U23: Nipl Vojtěch
Skála Jakub
Svrčina Karel Junioři: Matějček Martin
Bařtipán Josef
Benc Roman
Březina Jonáš
Jelínek Josef
Kunt Lukáš
Šedivý Jakub

Realizační tým: Bambula Stanislav
Bambula Stanislav jr.
Skála Robert

Do mistrovství světa v Táboře jsou naplánována ještě další tři soustředění, tak aby si čeští reprezentanti si dokonale osvojili mistrovskou trať i zázemí a mohli co nejlépe reprezentovat Českou republiku.

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře