Fotogalerie: Festival silniční cyklistiky

15.4.2014
<p>Ve dnech 10. –13.4. se na Mallorce, v regionu Alcúdia, před hotelem Iberostar Playa de Muro uskutečnil festival silniční cyklistiky pod patronací a organizátorskou záštitou německého silničářského časopisu RoadBike Magazine. K vidění a zapůjčení tu byla kola několika desítek v Německu významných značek a redaktoři a spolupracovníci časopisu tu fungovali jako průvodci na několka značených trasách po okolí.</p>

Trasy u Alcúdie byly značené, což tak trochu připomínalo trvalé značení Křivoklátských okruhů, nešlo o závod ani měření časů, šlo jen o příjemné chvíle a seznámení s regionem i novou technikou. Vzhledem k tomu, že tyto dny jsou na Mallorce z cyklistického hlediska nejexponovanější a jen kolem místa dějiště projelo během jediného dne několik set cyklistů, byl o RoadBike Festval po celé tři dny značný zájem.