Úvod » Zprávy » Hlavní zprávy » Pepa Dressler a jeho víkendové kempy
Hlavní zprávy

Pepa Dressler a jeho víkendové kempy

Populární učitel ježdění na kole startuje další sezonu svých výukových kempů. Více poví sám.

Loňský rok byl pro mě hodně přelomový. Strávil jsem spoustu hodin výukou, ale také samoukou. Učil jsem se jezdit líp enduro na kole i na motorce, učil děti i dospělé na závodech KPŽ, učil svoje žáky v knížce Škola kola a taky strávil desítky nebo spíš stovky hodin u počítače, když jsem psal knížku a také výukové díly do časopisu Velo. Uspořádal jsem osm weekend campů a nasbírali jsme s mými lektory hodně dalších zkušeností a nových impulsů. A taky jsme poznali další starosti a fobie v tréninku techniky normálních cyklistů.

Mám velikou radost hlavně z toho, jaké jsme dostávali reakce na campech i ve zprávách po jejich skončení. Vložená energie a úsilí se nám vrátily v emocích našich žáků, které jsou pro nás hnací silou. Je naším hlavním cílem, aby naše výuka měla výsledky a aby to byl pro všechny zážitek. Pro účastníky, ale i pro nás. Těším se už na první campy a nové příběhy. Pro letošní sezónu jsme jich připravili zatím deset. Vybrali jsme nové lokality, upravili obtížnosti a na základě našich zkušeností připravili řadu novinek. Učíme se hlavně základy. Z jejich dobrého zvládnutí je cesta k lepší technice. Umět dobře projet zatáčku, mít dobrý rytmus, umět pracovat s těžištěm, dobře brzdit, řadit atd.

Pro letošek máme campy i pro trochu drsnější cyklisty, učit se budeme na tratích SP v Novém Městě, v Krkonoších, na Křivoklástku, v Jeseníkách i v Posázaví. Na campech jsme měli pětileté děti i pětašedesátileté kmety. Techniku se dá trénovat kdykoliv a společně. Věk nerozhoduje. Jen chuť!

Nechci dělat obyčejné věci. A věřím tomu, že naše campy nejsou obyčejné. Jsou určené pro všechny, kteří se chtějí na kole opravdu zdokonalit a opravdu se chtějí něco naučit.

Těším se i na vás!

Váš Pepa Dressler

Více informací najdete na www.dressler.cz

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře