Úvod » Zprávy » Hlavní zprávy » UAC zveřejnil kalendář závodů
Hlavní zprávy

UAC zveřejnil kalendář závodů

sezona je za dveřmi, tak je nejvyšší čas si vybrat závody, které bychom rádi absolvovali. Středočeská amatérská liga UAC již zná kompletní seznam, a to jak silniční části, tak MTB a dráhy.

Silniční pohár UAC 2014

12.4. Jarní časovka jednotlivců – Bášť

13. 4. První šlápnutí – Hřebeč

20. 4. Kol-ja časovka jednotlivců – Jabkenice

27. 4. Časovka jednotlivců do vrchu – Knovíz

8. 5. O jarního krále vrchařů – Hostivice

11. 5. Bělská vteřina časovka jednotlivců – Bělá pod Bezdězem

17. 5. Bělečská časovka jednotlivců – Běleč (mistrovství UAC v časovce)

18. 5. Bělečské okruhy – Běleč

18. 5. Etapový závod Běleč – součet časů časovky a silničního závodu

25. 5. Karlovy Vary/Unhošť – Unhošť

29. 5.Praha/Doksy – Praha

7. 6.Bohnické silniční kritérium – Praha

8. 6. Jedomělické okruhy – Jedomělice

15. 6. Krušnohorské peklo – Nová Ves (společný závod SAL a UAC)

21. 6. Strada/Zdejcina – Zdejcina

22. 6. Křivoklátské peklo – Křivoklát

29. 6. Časovka družstev – Česká Lípa

12. 7. Lesná (společný závod SAL a UAC)

13. 7. Velká cena Lawi – Dobrovice

19. 7. Lenora časovka jednotlivců/JAL (mistrovtví SAC ČR v časovce jednotlivců)

20. 7. Lenora silniční závod/JAL (mistrovtví SAC ČR v silničním závodu)

2. 8. Kolem Posázaví – Ondřejov

9. 8. Krušnoton maraton 180 km – Teplice

17. 8. Černolice časovka do vrchu – Černolice

24. 8. Železný dědek – Soběhrdy (mistrovství UAC v silničním závodě)

14. 9. O podzimního krále vrchařů – Hostivice

21. 9. Klikovy vrchy – Bratronice

28. 9. Poslední šlápnutí – Hřebeč

4.10. Tour de Brdy – Strašice

MTB pohár UAC 2014

1.5. Cukroušův mazec – Zbraslav (mistrovství UAC v MTB)

3.5. XCO Beckov – Klíčany u Prahy

15. 6. Knauf pahorek – Kbely

28. 6.Odolena Voda – Odolena Voda (mistrovství SAC ČR v MTB)

19. 7.Rakovnické cyklování – Rakovník

20. 7. Rakovnické cyklování – Rakovník

30. 8. Úvaly – Úvaly

6. 9. Řež – Řež

27. 9. Mahacup – Čerčany

5. 10.Ekor cup – Kralupy nad Vltavou

18. 10.Jesenický surovec – Jesenice

Dráhový pohár UAC 2014

21. 5. Louny stíhací závod

11. 6. Třebešín – omnium (mistrovství UAC na dráze)

9. 7. Třebešín – stíhací závod

27. 8. Třebešín – sprint

3. 9. Třebešín – omnium

10. 9. Třebešín – bodovací závod

více na www.uac.cz

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře