Podzimní část Pražského MTB poháru

23.8.2013
<p>Pražský MTB pohár 2013 byl sice zpočátku koncipován jako lokální seriál závodů, nicméně účastní se ho závodníci z celé České republiky.</p>

I díky tomuto zájmu se pořadatelé rozhodli Pražský MTB pohár, v jeho podzimní části pozměnit tak, aby byl ještě více atraktivní. Seriál se rozšíří o další závod, který se pojede v Praze Libuši a upravena byla termínová listina ostatních závodů.

Nový kalendář druhé části Pražského MTB poháru je tedy následující:

15. září Praha Libuš, XCO

29. září Praha Stodůlky, XCO + 4X

6. října Praha Zličín, XCO

13. října Praha Řepy, XCO, finálový závod

Změnu doznají také závodní tratě na Zličíně a především v Řepích. Novou trať na Zličíně si můžete přijít vyzkoušet už 1. září, kdy se zde pojedou tradiční Zličínské okruhy, jako příprava na Pražský MTB pohár.

Pražský MTB pohár je seriál závodů pro všechny věkové i výkonnostní kategorie cyklistů a zúčastnit se může skutečně každý.