Úvod » Zprávy » Hlavní zprávy » Maroši osedlal Konu
Hlavní zprávy

Maroši osedlal Konu

Sympaťák a přední český MTB rider Michal Maroši, vítěz 4X světového poháru v roce 2010, účastník Redbull Rampage a ikona české Bike scény bude v tomto roce sedlat novinky modelů kol Kona. Je třeba podotknout, že KONA se dlouhou řadu podílí na akcích Marosana a Michal si svou kladnou přízeň pro značku našel sám.

První ohlasy na oba dva modely kol, která si vybral, jsou více než pozitivní. Michal bude sedlat pro sezonu 2013 inovovaný DH rám Supreme Operator, který poprvé minulý týden otestoval ve Všenorech, Koutech a nafotil v Prokopském údolí. A jako novinku pro rok 2013, model Process. Právě kolo Process, které vyzkoušel na Rychlebských stezkách, či ve Špindlerově Mlýně, Michalovi skvěle sedlo, což vyjadřují nejlépe jeho vlastní slova: „Dh mašina mi sedí. Je krásně hravá a pružení funguje bezvadně! Zatím nejlepší bike co jsem sedlal! Process je přesně kolo co jsem potřeboval a chybělo mi v repertoáru. Ideální na endurko, do hor ale i na slopestyle. Mám chuť si nějaké závody zajet!“

„Ať již na sjezdových DH tratích, back country či kdekoliv jinde, pevně věříme, že stroje Kona budou Michalovi v tomto roce přinášet skvělé zážitky a pomáhat mu k těm nejlepším výsledkům.“ Dodává Tomáš Doskočil z N-Distribution, dovozce této značky do ČR.

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře