Úvod » Zprávy » Bleskovky » Praha bude mít svůj MTB pohár
Bleskovky

Praha bude mít svůj MTB pohár

Nejenom početná skupina pražských cyklistů se může těšit na dlouhodobou soutěž horských kol, pořádanou na území našeho hlavního města. Celkem šest závodů v období od dubna do prosince bude tvořit novou soutěž v kalendáři závodů horských kol.

Akce s názvem Pražský MTB pohár 2013 bude určena pro všechny kategorie bikerů, věkové i výkonnostní, včetně kategorie handicapovaných cyklistů. Součástí podniku bude i řada dalších doprovodných cyklistických akcí, například závody v singlespeedu, BMX, 4X, sprint Eliminator, závody těch nejmenších bikerů, včetně kategorie odrážedel a pojede se i historicky první mistrovství ČR novinářů.

Pořadateli seriálu jsou SK HCP Nutrend Specialized a Sport Club CALABRONE Zličín. Pražský pohár MTB 2013 budou tvořit následující závody:

neděle 21. 4. Zličín ( MTB + singlespeed)

sobota 1. 6. Řepy (MTB + singlespeed, BMX, MČR novinářů, sprint Eliminator)

neděle 9. 6. Stodůlky (MTB + 4X)

neděle 29. 9. Zličín (MTB + singlespeed)

neděle 27. 10. Zličín (MTB + singlespeed)

neděle 15. 12. Řepy (MTB + singelspeed, Velké finále)

Závody v Řepích budou součástí významných cyklistických podniků, které se v Praze chystají – Českého poháru MTB a Pražského cyklokrosu, který se letos uskuteční jako MČR mládežnických kategorií, a také jako závod Českého poháru TOI TOI Cup pro kategorii Elite.

Vítězové celého seriálu se mohou těšit na originální poháry vyrobené speciálně pro tuto akci a jejich jména budou vyryta do podstavce velkého putovního poháru, který má být základním kamenem nové pražské cyklistické tradice horských kol.

(tz)

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře