Úvod » Zprávy » Hlavní zprávy » Roman Kreuziger se v utajení oženil
Hlavní zprávy

Roman Kreuziger se v utajení oženil

Podzim plný přestupů, tak by jej mohl vidět náš nejlepší současný silničář Roman Kreuziger, který nejen, že mění své týmové působiště, také mění svůj svobodný stav na stav „ženatý“. Se snoubenkou Míšou se v Itálii v pátek vzali.

Obřad se konal v městečku Torri del Benaco u jezera Lago di Garda, kousek od místa, kde je Romanův italský domov. „Je tam tisíc let starý hrad, takové tradiční místo, kde probíhají svatby. Obřad byl v italštině a překládala to kamarádka od Míši. Pak jsme měli nedaleko hostinu s rodinou a pár kamarády,“ prozradil čerstvý ženáč.

Na jeho svatbu dorazilo i několik sportovců: švagr Martin Jakš, běžec na lyžích, tenistka Andrea Hlaváčková, velká kamarádka novopečené paní Kreuzigerové nebo cyklisti Standa Kozubek, Enrico Gasparotto a Ivan Santaromita. „Všechno vyšlo parádně. Bylo nádherné počasí a hezky jsme si to všichni užili,“ dodal ještě Roman.

V sobotu vyrazili s rodinou a známými do zábavního parku Gardaland a dnes už cestoval s manželkou do Monaka. Startuje na kritériu, které je rozlučkovým závodem olympijského vítěze Alexandra Vinokurova, s nímž Roman poslední dva roky působil v Astaně. Foto Markéta Navrátilová Text z www.romankreuziger.com

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře