Úvod » Zprávy » Hlavní zprávy » Čenda valí do Sudet, jeďte s ním
Hlavní zprávy

Čenda valí do Sudet, jeďte s ním

Bude to dost možná poslední letošní víkend, kdy bude možné pořádně pojezdit na horáku. Česká mountainbiková asociace zve své příznivce na společný víkend do míst, kde se každoročně jezdí Rallye Sudety.

Bikerská sezona zdaleka nekončí. Společně s Čembou si můžete 18. – 21. října 2012 užít babího léta v krásné lokalitě Adršpašsko-teplických skal, v oblasti, kde se koná jeden z nejkrásnějších a nejnáročnějších bike marathonů u nás – Rallye Sudety. Máme se tedy na co těšit!

Servis kol pro nás zajistí zkušení mechanici ze Sportful centra Beroun a pro zájemce zdarma zapůjčí k otestování kola Giant (prosím vyplňte do přihlášky).

Ubytování bude zajištěno v Teplicích nad Metují v penzionu Severka, který se nachází v těsné blízkosti vstupu do Adršpašsko-teplických skal. Cena za jednu noc je 250Kč a příjezd bude možný ve čtvrtek nebo v pátek. Kapacita je 15–20 osob a bezpečné uložení kol je zajištěno.

Pro přihlášení prosím vyplňte přihlášku a dle pokynů zašlete zálohu za ubytování. https://docs.google.com/…eet/viewform?…

Nevíte, zda dorazit, co tam bude za lidi, zda budete stačit a jestli zapadnete? Přečtěte si report z loňského víkendu na Valašsku zde: http://www.cemba.eu/…-15-1892011/

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře