Úvod » Zprávy » Bleskovky » Cesta do Evropského parlamentu
Bleskovky

Cesta do Evropského parlamentu

Vážení čtenáři, na léto jsme pro vás připravili jednoduchou vědomostní soutěž o cestu do Evropského parlamentu. Otázky se týkají jak Evropského parlamentu, tak také zajímavostí, které na cestě do Štrasburku potkali protagonisté knihy Na kole do Evropského parlamentu, František Šesták a Edvard Kožušník. Města a pamětihodnosti ale můžete navštívit i vy sami, pokud se vydáte třeba jen částečně v jejich stopách. 

Pět výherců, kteří správně zodpoví alespoň na osm z deseti otázek, bude moci absolvovat zájezd od 15.–16. listopadu 2011 do Evropského parlamentu ve Štrasburku. V zájezdu je zahrnuto ubytování ve tříhvězdičkovém hotelu v centru populárního lázeňského města Baden-Baden, oběd v restauraci Evropského parlamentu, přednáška o Evropském parlamentu a diskuze s Edvardem Kožušníkem a návštěva Galerie (sledování zasedání). 

Výherce zveřejníme v č. 10/2011.

Výstavu fotek Antonína Kapraně z jízdy do Evropského parlamentu si můžete prohlédnout nyní až do 25. 7. na Křižíkově fontáně a od 25. 7. do 8. 8. bude na Městském úřadě Prahy 9. 

<% include FinalAktuality::AK­TUALITY_INC_PAT­H.„178.inc“; %>

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře