Prokop dnes v TV

27.9.2001
<p>Pro Michala Prokopa z týmu Specialized 69 neskončila sezona ani po MS horských kol, kde při své premiéře obsadil 23. místo v dualu. Již několik dní po příletu absolvoval během jediného víkendu čtyři závody ve čtyřech různých disciplínách a získal při nich tři vítězství (M – ČR BMX, exhibiční závod Dual BMX a Dirt Jump v rámci výstavy Sport Prague) a jedno druhé místo (Speedtrial, kde podlehl ve finále Petru Krausovi). Dnes jej můžete vidět v televizi, když byl již podruhé pozván do pořadu „Letadlo“, a sice od 17:25 hodin. Městská část Prahy, Řepy, přivítá v sobotu 29. 9.závod Mistrovství České republiky v BMX. Tentýž den večer by se mělo uskutečnit také Mistrovství republiky v dirt jumpu. Vyznavači agresivního pojetí MTB se hned druhý den, tedy v neděli, přesouvají do Rokytnice nad Jizerou na další mistrovský závod, tentokrát v dualu.</p>