Úvod » Zprávy » Bleskovky » Bike Park Kyčerka otvírá
Bleskovky

Bike Park Kyčerka otvírá

Dlouho očekávaná akce Kyčeka Otvírák, což neznamená nic než otevření zbrusu nového sportovního centra Bike Park Kyčerka, odstartuje 23. 6. 2012 od 9 hodin přímo v areálu Kyčerka. Bude přichystán celodenní program pro všechny věkové kategorie od těch nejmenších až po ty nejdéle žijící. Návštěvníci budou mít jedinečnou možnost jako první pořádně vyzkoušet a projezdit nově postavené MTB singletrailové tratě, kde už si každý vybere tu svou. O výstup nahoru se postará lyžařský vlek a terénní čtyřkolka pro tento den zcela zdarma.

Pro opravdové poježdění nabídneme zapůjčení našich celoodpružených kol Specialized s 50% slevou. Samozřejmostí je vyzkoušení naší dřevěné dráhy Pumptrack a překážek ve Skills centru. Dále se během dne bude konat spousta doprovodných akcí, jako jsou lukostřelba, skákací hrad pro děti, trampolína, diskgolf, bumperball, bungeeruning, hrací konzole Xbox a spousta soutěží o ceny po celý den. Velkolepou BMX FREESTYLE SHOW předvede mistr ČR i světa Jan Jílek se svojí bandou riderů: Tomáš Vařeka, Tomáš Flasar, Honza Volf, Lukáš Samson na postaveném 2m vysokém skokánku. Své dovednosti v Biketrialu představí mladý a nadějný Matěj Popelka z ÚAMK BIKETRIAL KLUB OLOMOUC. Celodenní hudební doprovod zajistí DJS Capella a o večerní koncert se postará hudební kapela Criminal Collection.
Pro milovníky fotografii bude po celý den vytvořená galerie s tematikou kolo pod širým nebem. Jako bonus nabídneme přímý tisk fotografií a prohlídku fotografií z Otvíráku na LCD monitoru v den akce. 

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře