Úvod » Zprávy » Bleskovky » MojeCOOLo 2012
Bleskovky

MojeCOOLo 2012

Odstartovala fotografická soutěž MojeCOOLo 2012. O co v ní jde? Soutěž je určena pro každého, kdo rád fotografuje vše, co se kolem pohne.

Ten, kdo se chce zúčastnit soutěže MojeCOOLo, ale bude muset stisknout spoušť fotoaparátu ve chvíli, kdy objeví cyklistu, který umí sladit sebe, své oblečení i kolo, do stylově vyváženého celku. „Abychom dostáli názvu soutěže a bylo to opravdu cool, tak šanci na skvělou výhru má i autor fotky cyklisty, který, přestože vůbec neladí, má šarm a styl,“ říká zástupce firmy Schindler, která soutěž pořádá. „Takže: pokud se chcete zapojit, vyberte vhodný cíl pro svůj fotoaparát, přesvědčte ho, že je tím nejvhodnějším modelem a pak už nám jen pošlete fotku na e-mail mojecoolo@schindler.cz, čímž si zajistíte účast v soutěži MojeCOOLo roku 2012. Příjem fotografií bude ukončen 31. srpna 2012.“

Podmínky a přihlášku do soutěže najdete na www.soutez-mojecoolo.cz. Autor nejlepšího snímku, který vybere porota, získá stylové kolo Electra za 10.000 Kč. A protože je to soutěž MojeCoolo, tak bude oceněna i fotka, která skončí úplně poslední. Její autor dostane, jako cenu útěchy, dokonale sladěné cyklistické oblečení.

(tz)

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře