Ullrich nakonec na mistrovství světa chybět nebude

5.9.2001
<p>Jan Ullrich ohlásil svou účast na MS v říjnu v Lisabonu, kde naopak bude chybět jeho hlavní rival Lance Armstrong. „Musím znovu najít svou sílu. Těším se na formu v Portugalsku, která mi umožní jezdit nejen okolo desátého místa, ale dá mi reálnou šanci zvítězit,“ uvedl k ohlášenému startu jezdec týmu Telekom. Ullrich se zúčastní časovky, která se koná 11. října a také klasického silničního závodu, který je na pořadu 14. října. Mohl by tak dokonce zaútočit na mistrovské double, loni k němu neměl na olympiádě v Sydney vůbec daleko, když vyhrál závod jednotlivců a v časovce získal stříbro. Ullrich je mimo jiné již světovým šampiónem v časovce z roku 1999, další zlato má z amatérského MS v závodě s hromadným startem z roku 1993, který získal jako devatenáctiletý. Ještě před startem na MS se Ullrich zúčastní závodů Porýnín-Falcí (19.-23.9.), Giro dell Emilia (29.9.), Milán – Vignola (30.9.) a Giro della Provincia di Lucca (2.-5.10.).</p> <p>Převzato z <a href="http://www.cyclingnews.com">www.cyclingnews.com</a></p>