Úvod » Zprávy » Bleskovky » Také Hradec Králové už má svůj Specialized Concept Store
Bleskovky

Také Hradec Králové už má svůj Specialized Concept Store

Specialized na konci roku opět rozšiřuje síť svých značkových prodejen. Té své se po Praze a Sokolově dočkaly i východní Čechy, konkrétně Hradec Králové, kde byla ve čtvrtek 8. prosince slavnostně otevřena prodejna ve zcela nových prostorách v Divišově ulici. Jejím kmotrem se stal Východočech Jaroslav Kulhavý, žijící v Ústí nad Orlicí.

„Nové prostory jsme vybrali ve spolupráci s Milošem Voleským, majitelem Velocentra Přelouč, který je naším dlouholetým prodejcem. Nedaleko je sokolovna a plavecký bazén, a tak věříme, že si sem sportovně založení hradečáci najdou cestu,” přibližuje Tomáš Jančárek ze Specialized Eastern Europe, který má přípravu Concept Store v Čechách a na Slovensku na starosti. „Máme dán z americké centrály obecný mustr, jak by měly tyto značkové prodejny vypadat, ale je ponechán i prostor na vlastní invenci. Každý z těch sedmi dosud u nás a na Slovensku otevřených obchodů má svou vlastní tvář.”
V Hradci Králové je využito dvou pater a celkem 250 metrů čtverečních prodejní plochy s prakticky kompletním sortimentem kol i doplňků a oblečení se znakem velkého S.
Jaroslav Kulhavý se na slavnostní otevření přesunul hned po tréninku, když v nepříjemném větru absolvoval tříhodinový švih. „Hodně foukalo a také u nás trochu poletoval sníh, už se těším na Mallorku,” ulevil si kmotr nové prodejny Specialized Concept Store a jeden z horkých kandidátů na umístění mezi třemi nejlepšími v anketě Sportovec roku 2011, která bude vyhlášena 21. prosince a můžete ji vidět v přímém přenosu na ČT1 od 21.00 hod.
Text a foto: Kamil Hofman

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře