Úvod » Zprávy » Bleskovky » Doubravka bude již potřetí hostit světový cyklokros
Bleskovky

Doubravka bude již potřetí hostit světový cyklokros

Velký úspěch navazující na dva předchozí ročníky se podařil plzeňským pořadatelům. Mezinárodní cyklistická federace rozhodla přidělit pořádání jednoho z osmi závodů Světového poháru v cyklokrosu opět Plzni.
Na podzim, v termínu 15.-16. října 2011, bude Doubravka U Sv. Jiří hostit otevírací závod SP v cyklokrosu.
Na startu se v elitní mužské kategorii představí celá světová cyklokrosová špička v čele s úřadujícím světovým šampiónem a stříbrským rodákem Zdeňkem Štybarem. V roce 2009 byl Štybar na Doubravecké trati třetí, loni triumfálně vyhrál a tak se nechme překvapit, co si pro nás nachystá letos. 

Od letošní sezóny Zdeněk obléká nový dres formace Quick-step, což je pro něj zajisté velkou a novou motivací a vzkazuje, že letos chce opět vyhrát a těší se na skvělé plzeňské publikum, které ho doslova hnalo do cíle. Dopolední program bude patřit Českému cyklokrosovému poháru mládežníků, po obědě se na start postaví elitní ženy a po nich muži. Závod Světového poháru v cyklokrosu bude v roce 2011 nejprestiž­nější sportovní akcí v Plzni a věříme, že se podél trati sejde opět skvělá a početná divácká návštěva. V sobotu bude připraven pro sportovní veřejnost Škoda Cross – závod veřejnosti na horských kolech na trati Světového poháru. Přijďte i vy, vyzkoušet si trať světových šampionů! Na této výjimečné sportovní akci se podílí i váš MO Plzeň 4 a pořadatelé v čele s Pavlem Štichou jsou rádi, že takto atraktivní a prestižní akci mohou pořádat právě na Doubravce.

Na Světový pohár v cyklokrosu na Doubravku vás zve Zdeněk Štybar – mistr světa v cyklokrosu pro rok 2011.

 

 

„I letos Škoda Transportation podporuje Světový pohár v cyklokrosu“ říká generální ředitel Josef Bernard
Škoda Transportation míří se svými výrobky do celého světa a nyní celý svět míří za námi do Plzně. Zde se totiž pojede první ze závodů letošního poháru v cyklokrosu. Jsem upřímně rád, že Škodovka je opět u toho a může tuto akci podpořit.

Škoda Transportation, jako významný zaměstnavatel plzeňského regionu, sponzoruje ale i řadu jiných aktivit. Soustředí se především na oblast sportu a vzdělávání. V letošním roce byl v Plzni otevřen multifunkční sportovní areál Škodaland, již několik let je v provozu Škoda Sport Park. Zároveň podporuje plzeňský hokejový tým nebo atletický klub.

Jsme velmi rád, že i letos, Světový pohár v cyklokrosu, na který se sjede celá světová špička závodníků v čele s obhájcem titulu Zdeňkem Štybarem, se koná v Plzni. Sám jsem velkým příznivcem cyklokrosu, proto se spolu s dalšími tisíci fanoušky opravdu těším na úžasnou atmosféru závodu, který bude snad jako loni zakončen úspěchem domácího závodníka.

Josef Bernard
generální ředitel Škoda Transportation

 

 

 

 

 

SOUTĚŽ: O vstupenky na Grand Prix ŠKODA

Soutěžte o vstupenky na Grand Prix Škoda! Je to tak jednoduché! V loňském roce jsme našli mezi vámi několik nadaných básníků a proto jsme se rozhodli soutěž zopakovat.

Sestavte a pošlete nám KRÁTKOU BÁSNIČKU ze čtyř klíčových slov (lze skloňovat):

ŠKODA – LOKOMOTIVA – CYKLOKROS – DOUBRAVKA

Ze všech došlých příspěvků budeme losovat vždy ve čtvrtek 3 výherce. Každý z nich obdrží 2 vstupenky na Grand Prix Škoda.

Své příspěvky zasílejte emailem na adresu soutez@worldcup-plzen.cz
A pamatujte, už tento čtvrtek můžete vyhrát právě vy!

 

 

SOUTĚŽ:

Vyhrajte víkendové ubytování v Hotelu ve Dvoře ve Spáleném Poříčí
Soutěžte s Hotelem ve Dvoře a vyhrajte Superior ubytování pro dvě osoby na dvě noci se snídaní v příjemném prostředí Spáleného Poříčí.

Jak na to? Stačí správně odpovědět na následující tři otázky a ty nám zaslat na email
soutez@worldcup-plzen.cz

Otázka č. 1
Co bylo hlavním tématem setkání představitelů státu a zastupitelů obcí v Hotelu ve Dvoře, které se konalo 5.9. 2007?

Otázka č. 2
Jaké akce (minimálně 2) pro děti pravidelně pořádá hotel ve Dvoře?

Otázka č. 3
Kolik tras nabízí cyklobalíček ze Spáleného Poříčí?

Své soutěžní tipy posílejte do 13. října 2011, poté z došlých odpovědí vylosujeme jednu správnou odpověď. Nezapomeňte připojit ke správné odpovědi i své kontaktní údaje.

 

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře