MEZINÁRODNÍ MTB MARATHON KELLYS MALEVIL CUP 2011 se hlásí o slovo!

7.6.2011

Nebývalá zahraniční konkurence (k dnešnímu dní z více než 10 států) a avizovaná účast nejlepších českých bikemarathonců, včetně účasti vítězů z předešlých let (J. Hruška, M. Jakš atd.), slibuje napínavé souboje a vzrušující podívanou. Nově přepracovaná trasa, na které by se mělo jet za rok ME v bikemarathonu, jistě uspokojí každého, kdo má rád horské kolo. Ke změnám došlo hlavně na „královské stovce”. V úseku od rozdělení tras, vrcholu Luž, občerstvovačky Na myslivnách a hraničním úseku k Trojhranu. Zcela nový je i singl nad Oybinem a následný sjezd.
Atraktivní výjezd na Myslivny a hlavně sjezd do Oybina jsou pak velmi dobře divácky dostupné. Zde bude možné navíc k návštěvě využít i kyvadlovou dopravu.
Omlouváme se, že informace trase zveřejňujeme až teď. Loňská vichřice a následné povodně se na zdejší krajině vyřádily. Vyjednání nových tras bylo výsledkem kompromisu, za který S CHKO i Lesům ČR děkujeme.

 

NĚKOLIK AKTUÁLNÍCH INFORMACÍ
MALEVIL BIKE WEEKEND – KELLYS MALEVIL CUPU 2011

UZÁVĚRKA SE BLÍŽÍ – termín uzávěrky za zvýhodněné startovné je PÁTEK 10. 6., v ceně je multifunkční šátek ala BUFF z materiálu Coolmax.
CHCEŠ SLEVU? Vyplň anketu.
TRASY 105 km, 65 km a 40 km pro amatéry, hobíky, profíky i handicapované. Aktuální informace k trase zveřejníme tento týden na webu.
PÁTEČNÍ Big shock Malevil sprint o ceny i startovné na marathonu, ON-line přihlášky a další informace najdete na našem webu.
MALEVIL CUP je i pro děti, nenechte je proto doma, připraveny jsou ceny pro každého, dodá mj. společnost Pringles. Starat o osvětu se bude i Team silniční bezpečnosti Libereckého kraje, který připravuje doprovodné soutěže.
KELLYS MALEVIL CUP – HLEDÁME KAMERAMANY, čtete dobře. Hledáme dva borce, kteří pojedou Malevil s čipovou kamerou. Záběry se pak objeví v ČT 4 sport.
Jméno kameramana se objeví v titulcích pořadu a navrch dostane od nás startovné gratis. Kdo má zájem pište.
VYTUNĚNÝ STARTOVNÍ BALÍČEK. V rámci startovného obdrží každý startovní balíček od Aminostaru včetně bidonu, energetických tyček a magnezka, kosmetiku od Sportigue, kávičku od MR. Browna. V cíli pak gulášek, těstoviny, štrůdl a pivo Rohozec.
KELLYS Blade v ceně 33.990,– Kč hlavní cena tomboly, další ceny od HUSKY, CK Poznání, Park Toolu, Elevenu, Pearl Izumi a dalších.

TEAMOVÁ SOUTĚŽ o sud piva Rohovec a veteránská kategorie Skalák
MALEVIL CUP opět se závodí O pohár ČT 4 sport
VERONIKA Vítková olympionička a mistryně světa v biatlonu hostem Malevilu. V sobotu odpoledne proběhne na podiu nejen její autogramiáda ale i beseda, zeptat se jí budete moci třeba na to, jak ji chutnají produkty od Xpoweru. Výživový program pro vás při Malevil cupu naleznete ZDE.
VEČERNÍ PÁRTY bude. Připraveny máme dvě kapely, plzeňský Queen revival tribute band a místní Diessel. Párty začne cca od 19.30 hodin, konec není naplánován.

Trasa kde se pojede Mistrovství Evropy 2012 je připravena. Přijeďte si to s námi užít.

Tolik ve stručnosti a zkratce, další informace aktuálně na našich stránkách.

 

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu