Úvod » Zprávy » Bleskovky » Rampušák – přípravný kemp
Bleskovky

Rampušák – přípravný kemp

Jak již možná víte, letošní ročník závodu „Kelly's Rampušák" při příležitosti svého 15. jubilea poprvé v historii zavítá na území našich severních sousedů, do Polska. Při této příležitosti se organizátoři rozhodli uspořádat v termínu 9.-12. 6. silničářský přípravný kemp v Herolticích u Štítů. Hlavním cílem této akce je seznámení se s hlavní tratí závodu a dalších cyklisticky zajímavých tras v oblasti Orlických hor a Jeseníků.

Účastníci se mohou těšit nejen na příjemné ubytování a stravu v areálu penzionu Heroltická s.r.o., ale hlavně na celkem 370 najetých kilometrů se zkušeným průvodcem Jiřím Janouškem v sedle a podpůrným vozidlem s občerstvením a technickou podporou v zádech. Ani odpoledne nezůstanou nezajímavá. Po doplnění kalorií budou pro zájemce k dispozici služby maséra, v případě teplého počasí venkovní bazén a navíc série přednášek a besed.
Účast na přednáškách přislíbil mimo jiné přední český sportovní psycholog PhDr. Jiří Šlédr, který stojí za úspěchy mnoha profesionálů, či René Andrle, asistent manažera týmu PSK Whirlpool a bývalý špičkový závodník týmu ONCE.
Podrobnější informace včetně programu, rozpisu tratí a cen naleznete v propozicích nebo můžete kontaktovat přímo Ing. Marka Rýznara, hlavního organizátora kempu, na mailu.
(tz)

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře